Profosyonel Bir Eğitmen Bulmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jessman tarafından 13 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jessman

jessman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Fitness'a bir aşkla bağlandım. Sabah akşam aklımda hep bir düşünce var. 3-5 yıl sonra mükemmel fiziğe kavuşmanın hayalini kuruyorum. (Tabi kendi açımdan)
    Fakat bu sporda yeni olduğum için bir beslenme disiplini - antrenman disiplini bilgim yok. Bu spora yeni başlamış olabilirim evet ama fizik olarak iyi noktadayım, çünkü 12 yaşımdan beri farklı branşlarla ilgilendim. Yani spor geçmişim önceden var olduğu için fizik olarak geliştim elbet. Hal böyle olunca insan hayal de kuruyor tabi.
    Güzel bir salona yıllık üyelik yaptırdım. 20 Eylül 'den beri yapıyorum. Kendimce bir program uyguluyorum. Çok az bir gelişim oldu tabi fakat ben bilgim olmadan ilerleyip boş yere zamanımı harcamak istemiyorum. Her anın değeri var 1 günün bile, 1 antrenmanın bile..

Bu yüzden profosyonel bir fitness hocasından bireysel kapasiteme göre bir antrenman programı, beslenme programı almam gerek. Sadece 1 kereliğine değil sürekli olarak. Ama nerden bulacağım? İşte bunu bilmiyorum, hangi hoca? nerdeki hoca? Benim için önemli olan herkese yazılan program değil, bana özel bir program olması. Ve bunu gerçek bir bilinçle yazabilecek bir hoca arıyorum.

Para konusu sıkıntı olabilir ama ben şu anki motivasyonumla ek bir işte çalışıp kazandığımı full antrenman&beslenme için harcayabilirim. O yüzden sıkıntı olmaz. Yeter ki o hayale kavuşabileyim.

Sayfayı Paylaş