Profil resimleri kontrolü

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve heatcliff tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. heatcliff

heatcliff Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL
    Forumda gördümki vücutlar kıllı bakımsız ve boxerlı fotolar var bunlar daha ölçülü olsa iyi olmazmı ?:arrow:

2. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Bu konuda nacizane fikrimi söylemem gerekirse..Burası bir body building formu..Bu sporu yapanların büyük çoğunluğuda erkek..Ve genleri itibariyle birçok erkekte kıllı canlılardır..Bir bayan buraya temizlenmiş şkilde bir fotoğraf koymazsa dediklerinizde haklısınız hiç hoş bir görüntü oluşmaz..Ama bir erkekten kılsız olmasını bekleyemezsiniz..Bu tamamen kişinin kendi tercihidir..Ve sonuçta çyle çirkin bir görüntü oluştuğunu sanmıyorum..Buraya resim koyabilmek için ağda tıraş veet gibi bir zorunluluk olması bence mantıklı bir durum değil..Ama boxer konusunda rahatsız olabilen arkadaşlar olabilir..Bu konuda birşey diyemicem

3. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bence kilsiz olmali daha iyi belli oluyor hatlar hele bide yanmissan tamamdir abi yururken gozler ustunde :D:D

4. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Yok zaten ben kılla daha güzel demedim..Kılsız resim koymanın mecburi hale getirilmesi saçma diyorum

5. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yani çok saçma olur ayrıca sen bi erkek olarak kıldan ve boxer lı resimlerden neden hoşlanmıyosun onuda anlamış değilim

6. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.023
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    heatcliff sadece daha olculu olsa daha ıyı olmaz mı demıs..Burda onun erkek olupta neden boxerlı fotoları sevmedıgını sorgulaman yanlıs bence...Hem forumumuzun daha guzel olması ıcın bır dusunce atmıs ortaya yanı kotu bır nıyetı yok bence...

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.498
    Ödül Puanları:
    123
    boxer'lı foto koymak zaten yasak..ama vücutların estetiği konusunda yapılacak birşey olduğunu sanmıyorum..

Kan Mevsimi, FleXoR ve Despo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş