profesyonel yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve murat23 tarafından 26 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. murat23

murat23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Sevgili forum üyeleri merhabalar. 3 yıldır body building sporu yapmaktayım. Fakat yalnızca normal bir sporcunun 1 yılda ilerleyebileceği kadar ilerledim. doğal yollardan gelişimim durduğu için supplementlere ihtiyacım var artık. kilo almak benim için büyük bir problem. dünyaları yesemde ağır programlar girdiğim için çabuk yakıyorum.şimdiye kadar ulaşabildiğim maksimum ağırlık 68 oldu. halbuki 74 ideal kilom. daha önce bir çok weight gainer kullandım fakat bi faydsını görmedim. amino asit-whey protein-weight gainer ı hep birlikte kullansam olur mu? sabah karbonhidrat tozunu. antrenmandan önce ve sonra proteinle aminoları yutsam büyümeme yardımcı olurmu. bu üç ürünü kombini nasıl olmalı sizce.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş