Profesyonel olanlar bir bakabilirmi ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Pozitife tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Pozitife

Pozitife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba abilerim ben fitnıssa başlayalı 1.5 aya yakın bir süre oldu sayılır aminoasit ve bcaa(büyüme hormonu) kullanıyorum bide protein tozu alcam tek sıkıntı protein tozu fitnıss hocam birşey olmaz dedi aminoasit ve bcaa kullanırken bir engel yada bir sağlık problemine neden açarmı ondan korkuyorum daha başlamadım hocam da cok bilgili ama insan neticesinde yanlış bilebilir sağlığımı hiç riske atamam haftanın her günü protein yogunluklu yemekler yiyemiyorum aslında bıktırıyor oyüzden almak istiyorum sorumu cevaplarsanız sevinirim

2. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Hic birsey hakkinda bilgin olmadigindan her seyi kullanmak istiyorsun?
    Büyüme hormonu-Bcaa?

3. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Senin hocan çöp hemen salonunu değiştir. 45 gün spor yapmış birine amino asit bcaa protein önerisinde bulunmak nedir bunu da ilk defa gördüm. Muhtemelen bölgesel çalışma vermiştir bide. Her kası olana hoca dememek lazım.

4. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Salona giden herkes gelişirse hoca nasıl para kazanacak. Salonlardaki programlar bile vücut tiplerine göre değil herkese yazılan standart program olarak uygulanıyor. Salona gelenler birde hocadan daha mı iyi bileceksin diye avunuyorlar. Acıyorum sadece.

5. Pozitife

Pozitife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam açıkcası vücudda gelişim oluyor ve spor yapan abilere sordum açıkcası kullanmam benim için iyi olur dedi oyüzden kullnmaya başladım arkadaşla kullanıyorun bırakıyımmı sizce

6. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Bu ikisinin ne olduğunu öğren.Elinde internet var araştır.Daha ne kullandigini bilmiyorsun

Raskolnikov1 bunu beğendi.
  7. Pozitife

Pozitife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam gerçekten gözümü açtıgınız için teşekürler kaba taslak baktım bcaa büyüme hormonu değil bunu anladım biz arkadaşla gittiğimizde boyumuz uzun olsun istedik ve ilk boy konusundan açtık bize bcaa önerdi bizde aldıydık cahilik bunları bırakıyorum ozaman bcaa ve aminoasiti önerebilceğini şeyler var mı aminoasit ne zaman kullanmalıyım kaç aylık olunca kullanmalıyım cidden bilgilenmeye ihtiyacım var her öneriye acıgım

8. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    4 5 ay birsey kullanmana gerek yok.Fakat aldigin kalorinin belli seviyelerde olmasi lazim.Kaslar protein ile buyumez kalori ile büyür.eger beslenmen yeterliyse 2.5 3 ay sonra kreatin kullanabilirsin.

9. Pozitife

Pozitife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abi tavsiyelerin için sağol senide yoruyorum kusura bakma yemek ile ilğili birşey sorcam yediklerim cogunu karbonhidrat agırlıklı ve sebze salatalarına yogunluk veriyorum karbonhidrattan uzak durmaya çalışıyorum bana pilav yeme lapa pilav ye ton balıgı ye haşlanmış yumurta ye diye tavsiye verenler oluyor ekmek yememin yada pilav yememin iyi olmayacıgını söyleyenler oluyor yağ yapıyormus yanlışmı biliyolar hangilerine agırlık vermeliyim yemekte
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Ağustos 2015 ---
    kilom 70 yağlı bir vucudum yok

10. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    amacın bi kere hacim almaksa karb. almaktan kaçınma.Hacimi nasıl alıcaksın yoksa?.Sana pilav yeme diyenin spor bilgisinden şüphe ederim yani.Ekmek yine beyaz ekmek yeme ama tam tahıllı,esmer ekmekler felan yiyebilirsin.Daha çok kompleks karb. ile beslen :).Lapa pilav olayına da fazla takılma yapamazsan az biraz tereyağ,zeytinyağı koymanın sakıncası yok zaten bu yağlarada ihtiyacımız var :)

11. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Glisemik indeksi dusuk besinleri arastir.kendine iclerinden bir liste yap.bol kalorili beslenmelisin.Önceligin dogal besinler olsun.Ama diyelim alman gereken kaloriyi gun icinde alamadin.Elinin altinda bebe bisküvisi falan olsun.Sutle karistirip yiyebilirsin.
    Kisaca bol kalorili(ihtiyacin olan kalorinin 500 fazlasi) beslenmen sart.Karbonhidrattan uzak durarak bu kalorilere cikman cok zor.Ve senin icin gereksiz.Pilav vs yiyebilirsin

12. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş