Profesyonel Fotoğraf Çektirmek İstiyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve cempoyraz tarafından 14 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cempoyraz

cempoyraz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    osmaniye
    Herkese meraba,belli bir dönem spor yaptım ve şuan istediğim gibi fit bir vücuda sahibim ve asıl mesele bunu ölümsüzleştirmek.Artık aynanın karşısında kötü ışık altında fotoğraf çektirmek istemiyorum,stüdyo da veya dışarıda ışıklar ayarlanmış makyaj yapılmış vs. tıpkı dergi kapaklarında ki fitness modeller gibi tüm hatlarım belli olacak şekilde fotoğraf çektirmek istiyorum.Abercrombie modellerin fotoğrafları gibi siyah beyaz ve doğal,photoshopla gerekli rütuşlar yapılmış vs.Normal bi fotoğraf stüdyosuna gitsem desem nasıl karşılarlar bu durumu bilmiyorum,fiyat hakkında hiç bi bilgim yok.Ne yapmam lazım şuan mersinde oturuyorum.duh

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    git bi fotğraf stüdyosuna işte adamlarla günü , saati ve fiyatı kararlaştırın , yapın yani

3. Berk1

Berk1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Edirne
    Cok guzel koni acmissin bende istanbulda oturuyorum ama yer bilmiyorum. Bir kac yer var makyajindan kiyafetine kadar ayarliyorlar ama cok tuzlu.Normal studyo desen hic bir ozelligi yok arkadasim daha net cekiyor artik bu devirde :D istanbulda varsa uyguna makyajli kiyafetli o.m atabilirsiniz ...

Kolay gelsin

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Yeni Başlayanlar Bölümü

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş