Profesyonel Eğitmenler (Personal Trainer - Kişisel Antrenör)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BLAST tarafından 9 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba öncelikle.
    Forumda ara sıra üyelerin imzalarında veya avatarlarının altında görüyorum ama buna özel açılmış bir başlık göremedim. Forumdaki profesyonel eğitmenler (kişisel antrenörler) kimler? Ya da forumda olmaları da şart değil, bildiğiniz eğitmenlerin ismini yazabilir misiniz? (Türk olması yeterli, şehir veya ülkenin önemi yok)

Eğer daha önce yapılmadıysa böyle bir liste çıkarsak çok faydalı olabilir eğitim almak isteyenler için. Bunun reklam olarak algılanacağını sanmıyorum, dışarıya link vermezsek olur sanırım değil mi sevgili yönetim?

2. Eti

Eti Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    bayburt
    Kişinin En iyi antrenörü kendisidir.Benim tezim bu.
    Türk olarak Meter Mevsimler Mevcut oda düzenbaz Dıydugum kadarıyla Spora yeni başlayanlara 50-70 TL mı geçen salonda bir arkadas beyan etmişti Kenzoda var bunlar para ile skypede 1 saat anlatıyorlarmıs ne kadar dogru bilemem duydugum kadarıyla Trainer Takılıyor bunlar .)

Sent from my iPad using Tapatalk

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik

Kural Maddesi :

7.1- Site içerisinde kişisel-kurumsal ticari kaygılar içeren ya da bir markayı/kurumu abartılı bir biçimde öven/karalayan mesajlar atılamaz. Bu tip mesajlar yöneticiler tarafından incelendikten sonra haber verilmeksizin silinecektir.

17.2- BodyForumTR.com' a üye olsun ya da olmasın, her türlü birebir/online kişisel antrenör (personel trainer) tanıtımı (mesaj atma, konu başlığı açma, üye kullanıcı adı, imzası ve profilinde web sitesi, facebook, instagram vb. hesap adresi paylaşma yoluyla) yapmak yasaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş