prof.dr.canan karatay diyeti

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve burcu201166 tarafından 19 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. burcu201166

burcu201166 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben canan karatay diyetine başladım ve bir ayda toplam 4 kilo verdim şuan boyum 166 ve kilom 54 ama dün diyetimi bozdum ve çok pişmanım çünkü son 4 kilom kalmıştı ve net olarak 55.2kafa_a32 gösteriyorum sabah yarından itibaren tekrar başlıyorum birbirimize destek olalım arkadaşlar...

2. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Bence kilon iyi daha fazla killo verirsen zararlı olmazmı?

3. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Beliniz kaç cm idi, kaç cm oldu? Esas onun takibini yapın.

4. burcu201166

burcu201166 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    belim tam bir faciaydı göbek deliği etrafı 89ken şuan 79 oldu belim ise 75 ken 65 oldu

5. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    o kadar etkili mi karatay diyeti annemde dün tvde izledi kadını başlıcam fln diodu internette yazıo mu acaba bu diyet

6. burcu201166

burcu201166 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu diyette dikkat etmen gereken şey birdilim ekmek patates makarna pirinç kapalı paketli giıdalar yok karbonhidratını fasülyeden falan karşılıyosun saydıklarımı asla yemiyorsun ve öğün aralarında 5 saat koyuyorsun yani bir günde sadece 3 öğün hakkın var meyvenide bu öğünde kahvenide bu öğünde alıyosun bir saatde yürüyorsun :)

7. excite

excite Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    ankara
    selam arkadaşlar karatay diyetini bende uyguluyorum hareketlerim metobolizmam hızlandı hatta sabah kalkar kalkmaz karnım acıkırdı bu diyete devam edeli hiç açlık çekmiyorum süper bir uygulama 3-4 kilo ağırlık attım nerdeyse 1 ay olmadı hocamızn dediği gibi bu diyet değil ömür boyu yaşam biçimimiz olmalı diyor .kitabını almadan diyete falan başlamayın derim çünkü yaptığınız diyet hakkında bilgi sahibi olun şimdiye kadar nelerin bizlere zarar verdiğini öğrenin hemde bilimin ışığında,gerçekleri görün ,bilinçli beslenin dahası bu kitabı okuduktan sonra "taş devri diyeti "kitabını almayı unutmayın,insanlarımızın sağlıkları üzerinden nasıl rant sağlandığını okuyun.hadi bakalım görüşürüz...thums:

8. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bu diyet programının genel mantığını ve genel kurallarını yazabilir misiniz?
    kitabını bir ara almayı düşünüyordum, alsam mı? önerir misiniz?

9. excite

excite Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    ankara
    selam arkadaşım kitabını bana soracak olursanız kesinlikle almanızı öneririm kitapta sadece diyet programı yok.mesela bu diyetle meyve yemek yok sadece öğünde 1 adet tavsiye edilen meyveler var onlardan tüketebilirsin.nedenini kitapta açıklıyor hocamız ,kuruyemişler serbeset dana,kuzu,koyun,tavuk (köy tavukları olmalı) yemek serbest,kuruyemiş yemek serbest,sebze serbest ,balık şiddetle öneriliyor,nedenini kitapta açıklıyor, birde yüksek glisemikli besinler var ama bunlar yasak :makarna,mısır, hamurişi,şeker, meyve ,ayçiçek ve mısırözü yağları yasak onların yerine zeytinyağı ve tereyağı serbest ...daha birçok şey kitabında nedenleriyle anlatılıyor yanşi kitabı alırsan veya bulursan arkadaşında falan okumalısın eğer diyet yapmak sağlığına kavuşmak istiyosanda bu kitap senin motivasyonunu üst sınırlarda tutacaktır..thums:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:27 ----------

mesela bir günlük örnek menü vereyim size:
    sabah kahvaltı :

peynirli omlet yada pastırmalı yumurta,bir avuç içiniz kadar beyaz peynir,tuzsuz zeytin 8-10 adet fazlası daha faydalı , domates,salatalık,sivri biber,şekersiz yeşil çay yada sevdiğniz bir bitki çayı yada süt,bir çay bardağı ceviz içi (ekmek yerine beyaz peynirle yenebilir diyor ve çok güzel oluyo tadı inanın)

ara öğün / şart değil (çok acıkırsanız diye veriyor ara öğünü)

bir avuç kadar ceviz içi
    bol taze limonlu su veya sevilen bir bitki çayı

öğle yemeği:
    bir tabak kuru fasulye,bonfile veya biftek (bir avuç içiniz kadar olabilir)
    bir adet kuru soğan,çoban salata tüm salatalara sirke limon ve az miktarda kristal kaya tuzu ve sızma zeytinyağı ilave edilebilir
    bol su

ara öğün/şart değil:

bir avuç tuzsuz yer fıstığı
    (kavrulmamış ve mümkünse yeni kırılmış)
    şekersiz çay

akşam yemeği:
    balık ızgara
    taze yeşil soğan bol roka ve domates
    közlenmiş taze kırmızı biber

akşam saat 19 00-20 00
    saatlerinden sonra meyve dahil hiçbişey yemeyeceksiniz
    bol su taze limon eklenmiş olarak içebilirsiniz (inanın çok lezzetli oluyor )
    mümkünse yatmadaN ÖNCE 30-40DAKİKA YÜRÜYÜŞ YAPMALISINIZ DİYOR

ayran süt bitki çayları içilebilir arkadaşlar ama kesinlikle 8 den sonra hatta mümkünse daha erken hiçbişey yememelisiniz,içmek serbest rakı bile var ama çok olmayacak :)) hepsi kitapta var arkadaşlar bu menü sadece bir günlük menü....herkese sağlıklı bir hayat öneriyor karatay hocamız seçimi size veriyor sadece .....

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:02 ----------

karatay diyeti konusu neden "bayanlara özel-beslenme&diyet" başlığının altında yapmışlarki "bay-bayanlara özel-beslenme&diyet" olarak olabilirdi bence tüm erkeklerinde buna ihtiyacı var en çok göbeği bizler bağlıyoruz :)

mma- ve Vorenus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş