Problemim hakkinda tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve evrenantalya tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. evrenantalya

evrenantalya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle merhaba cok güzel bir site yapılmış.yapanların ve bu kadar insanı burada bişrleştirenlere teşekkür ediyorum.benım sıkıntım sudur:

ben geçen sene bu fitness sporuna düzenli çalışıcam diye bir başlangıç yaptım 2 ay düzeli gittim ilk bir ay yağ oranım %18 den %12 ye düştü kas oranım %68 den %73.4 e cıktı.ama her gün gidiyordum salona.bu değişiklik bende cok farketti zaten kendimi bildim bileli iri bir vücudum vardı bu daha da sağlam yaptı benı.ama diğer ay bu hergün gitme işlemine hocam son verdi iki güne bir yapmaya başladım 2. ayın sonunda ise ölçüm yaptırma günü geldiğinde cok yüksek bir oran bekliyordum yağ oranında ciddi bir düşüş bekliyordum tam tersi oldu kas oranım bir hayli düşmüştü 65 lere kadar yağ oranım normaldi pek bir oynama olmadı.Yemene içmene dikkat etmemişsindir diye bir yorum getirebilirsiniz ama yemem içmemde zerre değişiklik yoktu bu iki ay içinde.bu düşüş nedeniyle de ara verdim bu spora.
    şimdi benim sorum bunlar bir daha başıma gelmesin diye:

1-bunun nedeni nedir?

2-formu nasıl korumam lazım belli bir seviyeye gelince?

3-tekrar başlamak istyorum hacim kazanmak için.nasıl çalışmalıyım?

Sayfayı Paylaş