pro. ağır siklet vg de cüsse küçülmesi....

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gariban tarafından 15 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gariban

gariban Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    biyolog
    Arkadaşlar son yıllardaki ağır siklet vg cilere ve şampiyonlarına baktığımda garip bir şekilde insan oğlunun boy ve kilo ortalaması arttığı halde bu sporda hemde ağır siklette şampiyonların boy ve kilo ortalamasının düştüğünü aynı zamanda belirli vücut bölge kalınlıklarınında azaldığını farkettim.
    Şimdi çok basit son 3 sıralamaya bile baktığımızda
    1. ronnie coleman
    2. jay cutler
    3. philip heat
    Aynı zamanda bu turnuvalarda diğer rakiplerde de bu şekilde zamanla bir küçülme görülüyor kişisel kanaatim bu seçilimin uzun vadede bu spora zarar vereceği yönündedir elbetteki simetri oran orantı çok önemlidir fakat bahsettiğimiz ağır siklet vg yani bu gün sayısız vg ci, strongman vs. philip heat ile yan yana geldiğinde çok komik bir görüntü ortaya çıkıyor. Ve benim aklıma hep; aşağıdaki adamlar geliyor....
    1. sıradaki benim için tartışmasız dev
    1.greg kovacs(400ıb ağırlık 6.5 feet boy 26inch kollar birde 13000 kalorilik diyet yaptığından bahsediyorlar bazı sitelerde)
    2.Quincy Taylor (360ıb ağırlık 6.4 feet boy)
    3.joel stubbs(340ıbs ağırlık 6.3inc boy )
    4.paul dillet(320ıbs kilo 6.2 feet boy 24inch biceps merak eden fotolarında bir ayrıntıyı bulabilir eski bir fotoda yanında jay cutler vardı gercektende cocuk gibi kalıyordu)
    5.noah steere(350ıbs ağırlık 6.6 feet boy ve 24inch biceps.. bu adam gerçek devlerden...)
    6.lou ferrigno(unuturmuyum seni vg nin ilk devlerinden 300ıbs 6.6 feet)
    7. zack khan(bu dönemin vücuttan bağımsız kollarına sahip devi:) 310ıbs ağırlık 6 feet boy veee 24 inch biceps son fotolarındaki ve videolarındaki kolların hacmi sinir bozucu
    evet benim bildiğim devler bunlar ve ne yazıkki bu fiziki küçülme ve irilikten ziyade estetiğin ön planda olması nedeniyle philip heatla an yana geldiklerinde bu sporla ilgilenmeyen sade vatandaşın deyimiyle çocuğu gibi gözükecek devler .... bu küçülme hususunda ustalarında görüşünü ve benim gözümden kaçan devleri bilmek isterim doğrusu.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:57 ----------

ilginç...........

2. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    [YOUTUBE]3WYKb0yhSsM[/YOUTUBE]

Zack Khan muhteşem ya tarzına bayılıyorum bu adamın.

En son geçirdiği sakatlık bile engel olamaz bu adama,Gerçekten "King" seyircilerin gözünde Tanrı gibi yükselmeyi başaran nadir sporculardan benim için.

Video off seasondur bundan dolayı yeteri definisyon yok,bulk dönemindeyken poz vermiş ama yinede gayet sağlam duruyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:58 ----------

Bu da cadılar bayramından
    [YOUTUBE]lQz0SzOAWIc[/YOUTUBE]

3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    hastalıklı ruha sahip biri bence zack ve ne zaman görsem tabiri caizse şişman bulk falan değil

4. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bu videosundan sonra artık benimde ilgimi çekiyor

muratcan.biceps bunu beğendi.
  5. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Video cadılar bayramı için özel.Cadılar bayramı için gayet normal video ses efekt ile yapılmış yoksa kimse öyle anırarak gülemez.

6. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    ben de farkındayım bunların :)

7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    mesele cadılar bayramı da değil.diğer videolarınıda izliyorum.tarzı vs. çok saçm****onuşmaları çok aptalca.vg ciler arasında gördüğüm en akılsız adam tabiri caizse

Sayfayı Paylaş