Proğram Tavsiyesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ogcwallhack tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ogcwallhack

ogcwallhack Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim Teknoloji Uzmanı
    Yer:
    Aydın
    Merhaba Ben Evde "Body Beast" Adlı Bir Proğram Uyguluyorum. Proğramın İçeriği Şu Şekildedir.

Bu Takvimdir.

Takvimdeki Hareketler Ve Setler : http://akbukrehber.com/vg/hareket.pdf

Evimde 3 Adet Dumbell Seti Bulunmaktadır. Ayrıca Halter Barı Ve Ağırlık Plakalarıda Bulunmaktadır.

Ağırlık Sehpam
    Adını Bilmiyorum Ama Birde Bu Var
    Mekik Sehpası

Şimdi Konumuza Gelelim Ben Bu Yukarda Verdiğim Takvim Ve Hareketleri 2.Kez Bitirdim Fakat Çok Fazla Bir Gelişme Göremedim. Bana Bu Aletlerle Evde Yapabileceğim Kas Kütlemi Arttırabileceğim Bir Proğram Verebilirmisiniz Rica Etsem ? Ayrıca Proğram Şu Şekilde Olursa Çok İyi Olur Her Gün Vucudumun Bir Kısmını Çalıştırmak İstiyorum. Proğramda Karın Kasıda Olursa Süper Olur.

Boy : 1.75
    Kilo : 92

Bir Kaç Resmim
    [​IMG] [​IMG]

2. turqo34

turqo34 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    program işi kolay, küçük bi araştırmayla internette sayısız örneğini bulabilirsin. forumda da evde vücut geliştirme programı mevcut. ondan da yararlanabilirsin.

ancak benim başka bi tavsiyem olacak. resimlere ve kilona bakınca anlaşılıyor ki kas kütlen hiç fena değil. sadece vücut biraz yağlı olduğu için pek görünmüyor. malum önümüz yaz. senin ihtiyacın olan şey sıkı bi definisyon. ben sana evdeki aletlerinle yapabileceğin p90x veya insanity gibi cardio ağırlıklı programları denemeni öneririm. bi 8-10 kg yağ yakarsan eminim altından çok iyi bi vücut çıkacak.

tabi son karar sana ait. dediğim gibi forumda flexor hocanın hazırladığı "evde vücut geliştirme programı"nı da deneyebilirsin.

3. ogcwallhack

ogcwallhack Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim Teknoloji Uzmanı
    Yer:
    Aydın
    Daha Önce Göbekli Şişman Biriydim P90X Ve İnsanity Yapıp Kilomu Düşürmüştüm. Ozamanlar Amacım Kilo Vermekti Başardım Fakat Kilo Verince Çok Çelimsiz Kaldım O Yüzden O Tür Programlar Yapmak İstemiyorum. Amacım Daha Fazla Kas Kütlesi Ve Sonunda Sıkı Bir Definasyon İle Çok Başarılı Bir Vucut Yapmak İlerde 1 Adet Kum Torbası Almayı Planlıyorum Vucut Geliştirmenin Temel Hareketleri İle Birlikte Kum Torbası Çalışmayı Düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş