proğramım yetersiz mi?neler ekleyebilirim?3gün ağırlık+1 gün kardiyo için..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ozinom tarafından 22 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ozinom

Ozinom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    sabah:100gr lifalif+100gr light peynir+4 yumurta beyazı+salatalık domates zeytin:670 kalori
    ara öğün:50 gr fıstık/fındık/badem:250 kalori
    öğlen:100gr bulgur+200ml yoğurt:450 kalori
    spor
    spor sonrası öğün:100gr bulgur+50gr peynir+protein tozu:550 kalori
    akşam:200gr tavuk gögsü+200ml yoğurt+100gr bulgur:550 kalori
    toplam kalori:2470...66 kg yım amacım yağlanmadan kilo almak max 70 kilo olmak(zamanla)..bu proğrama neler ekleyebilirim?markalı lor bulamıyorum o yüzden gece yatmadan alamıyorum..

2. sirkülasyon

sirkülasyon Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Lora dikkat edin çok yağlı lorlar var yağsız lor alın.Besin değerleri yazmıyorsa uzak durun. Eklemek yerine çıkartma yapabilirsiniz.Sabah 70-80gr light peynir 1 tam yumurta ve bir yumurta beyazı yeterli olacaktır.Bir öğünde fazla protein alıp fazlasının atılması yerine ara öğünlere yayarak daha iyi beslenebilirsiniz.Whey proteini yarım ölçek sütle veya peynirle alabilirsin tam ölçek wheyin çok kilolu olmadıkça israf olduğunu düşünüyorum.Çok fazla protein önerenlere bakmayın.Gece yatmadan bişey almana gerek yok kanı sindirim sisteminde toplayıp hem vücudun dengesini bozarsın hem de ne alırsan al kan şekerine çevrilebildiği için büyüme hormonunu baskılarsın.

Yumurtayı mutlaka bir tane tam tüketin sarısında kas büyümesini hızlandıran araşidonik asit bol miktardadır.(Bu arada fazla araşidonik asit enfeksiyon,kanser,multipl skleroz risklerini artırır)
    Cell study: more arachidonic acid, more muscle growth

Ozinom bunu beğendi.
  3. Ozinom

Ozinom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Hocam benim kilo almam icin 2700kalorilerde mi yemem gerekir illa ki?ben bir ömür öglen duzgun yemezken 78 77kglarda idim..simdi cok iyi.yiyorum fakat kilom hep dusuyor..yagim 21idi simdi 12lerde sorun yok ama.nereye kadar dusecem 63 64 kilo mu olacam.korkum bu:)six pack ugruna bu ise girdim fakat asiri mi hizli gittim anlamadim:) 178cm e 81 idim..simdi 66.5 um..6ayda bu sonuc..tesekkurler

4. sirkülasyon

sirkülasyon Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Demek ki çok iyi yağ yakıyosun ve su atıyosun.Kaslarında bi küçülme yoksa problem de yok gereksiz kilolarından kurtuluyorsun.Kas kaybı çok zor bişeydir korkma,2500 iyi bence.Vücudunu yağlandıracak kadar besin alma.Kilonun hemen yükselmesini bekleme kaliteli kilo olan kas çok yavaş artar sabret.

Sayfayı Paylaş