Preworkout ve MultiVitamin hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve tet tarafından 21 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tet

tet Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Tecrübeli arkadaşlara bir sorum var

Sorun şu BsnNoXplode yada OptimumOptiMen kullanmaya dün başladım ve dünden beri fazladan 1.5 litre su içiyorum ve çok sık idrara çıkıyorum ve dudaklarım buna rağmen kurudu bi anormallik var yani, bunlar son 24 saat içinde olanlar.

Birde az önce farkettim göğüs kıllarım omuzlara doğru bir uzantı yapmış halbuki bu kıllanma işleri biteli çok olmuştu (yaş:20) ve oldukça kılsız tüysüz bir vücuda sahip olduğumdan apaçık belli oluyor hatta içimde bir şüphe uyandı acaba dün başladığım iki ürünün etkisi mi diye ama 24 saatte imkansız geliyor.

Definasyındayım 2 Haftadır(araya bayram girdi yoksa öncesi var) çok düzenli spor ,düşük kalorili yüksek proteinli bir diet günlük 5gram kreatin 30gram çinko kullanıyorum 1 haftadır da Antrenmanlarda BCAA tüketiyorum bu kıllanma işi bu 2-3 haftanın marifeti neredeyse eminim böyle bir şeyi farketmemem mümkün değil.

3 yıldır bu işin içindeyim endişeleneyim mi ne yapayım düşüncelerinizi bekliyorum

2. Hıfzullah

Hıfzullah Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    30 mg çinko yoksa30 gr mı

3. tet

tet Üye

Beğenileri: