Prens Of Persia' nın Sinema Filmi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Savaşcı tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    ben pirnce of persia(1) Sands of time,prince of persia(2) Warrior Within,Prens Of persia(3) two thrones oynadım çok iyiydi. en çok sevdiğim 2 ydi. Birde prens of persia 4 ü oynadım. sitili değişikti ama oda iyiydi.
    zaten her zaman bu oyun iyi olmuş öğrendiğim kadarıyla.
    (o adam gibi vucut ağırlığımı kontrol edebilsem ne iyi olurdu ya)
    [​IMG][​IMG]

-------------------------------------------------------------------------------------------

Bu sinema filmini epeydir bekliyorduk. İnşallah güzel bir şey olur. Sand Of Time den uyarlamacakmış bu film. eğer öyle olursa Warrior Within ve two thrones de uyarlanır burdaki hikayeler zira birbirinin devamı.
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    -bir siteden Alıntı:
    90'lı yılların en popüler bilgisayar oyunlarından "Prince of Persia" sinemaya uyarlanıyor. Yönetmen Michael Bay'in yapımcı Jerry Bruckheimer'la tekrar bir araya geleceği filmin Disney tarafından 2009 yazında vizyona alınması planlanıyor.
    Oyunun 2003 verisyonu olan "The Sands of Time"ın sinemaya uyarlanacağı açıklandı. Jordan Mechner tarafından 1989'da hazırlanan oyun, tüm dünyada geniş kitlelere yayılmış ve pek çok ödül kazanmıştı. Filmin kadrosunda yer alacak oyuncular belli olmamasına rağmen John Abraham, Brendan Fraser, Barry Watson, David Zandi ve Josh Somerhalder'ın isimleri geçiyor.
    -------------------------------------------------------------------------------------

Hala ne zaman gösterima gireceğini bilmiyorum ve bildiğimiz şeyler sınırlı bu konu ile ilgili düşüncelerinizi merak ettim.
    birde bilenler sizce türkiyede çekilse bu film nasıl olur kimler oynamalı bu da eğlenceli olabilir

Sinema sı ile ilgili bulduğum resimler aşağıda

bu adam oynuyormuş pers prensini

(adamla ilgili bir yazı oudum kaslarıını üç ay içinde tamamen tükeneğinici söylüyordu acaba neden anlamadım)

2. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    şimdilere pek bi kalıntısı kalmasa sanırım bilgisyarla baya erken tanışanlardanım emın değilim ama ilk bilgisayarımızı 91 yılı gibi almıştık oda şirket içindi ama olmasaydı bile böyle oyunlar hayal dahi edilemezdi.. siyah bir ekranda uçan dağire olup sağa sola sapmak ve hedefleri vurmak bile büyük bir heyacandı o zaman.. sonra yıne emın olmamakla 94 yada 95 yıllarımı? prens of persia diye bir oyun çıktı tam muptalası olmuştum.. yerden çıkan bıcaklar kapıların açılması için buton ları bulmalar falan.. hayal dünyası için eksiksiz bir ilaç:) suanda da bilgisayar oyunlarıyla pek ilgim olmasada bu yeni oyunları 3 hariç oynadım ve aynı keyifi aldım diyebilirim,umarım beyaz perdede de bize bu keyfi yaşatabilirler...

3. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    prens of persiayı ben de severim son üç oyunuda oynadım. ama bir konsol sever olarak "god of war" bana daha cazip geliyor, hem vücududa daha sağlam :D

imdb den baktım 2005 yılında bir film çevrilmiş bayada yüksek oy almış ama torrent sitelerinde emulede vs rastlayamadım filme 2010 da yeni bir film çevrilecekmiş ama oyuncu kadrosu belli değilmiş..

kütlesiyle kratos rolune yakışabilecek tek aktör "van diesel" sanırım hemde kel:) rol için biçilmiş kaftan.

4. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    prens rolünü oynayan Jake Gyllenhaal

5. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    http://www.imdb.com/title/tt0416779/

yukardaki linkten bahsediyorsan o film değil ilk oyun.

6. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    Filmin cıkıs tarihi belli mi?

7. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0

zamanı ile ilgili yukarıdakinken başka bir şey bilmiyoruz çıkması gerekiyordu:S

8. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    Takipteyiz :)

9. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    Prens of persia 28 Mayıs 2010 da sinemada

Pers Prensi: Zamanın Kumları

Pers Prensi: Zamanın Kumları (Prince of Persia: The Sands of Time), 28 Mayıs 2010'da vizyona giriyor.
    Pers Prensi: Zamanın Kumları

Mike Newell'in yönettiği ve Jake Gyllenhaal, Ben Kingsley, Gemma Arterton ile Alfred Molina'nın oynadığı Pers Prensi: Zamanın Kumları (Prince of Persia: The Sands of Time), 28 Mayıs 2010'da vizyona giriyor.
    Gizemli Pers diyarlarında geçen destansı bir aksiyon/macera filmi olan Pers Prensi: Zamanın Kumları'nın konusu şöyle:
    Haylaz bir prens (Jake Gyllenhaal) istemeden de olsa gizemli bir prensesle (Gemma Arterton) güç birliği yapar. Birlikte, zamanı tersine çevirebilen Zamanın Kumları'nı açığa çıkarabilecek ve sahibinin dünyaya hükmetmesini sağlayabilecek olan eski bir hançeri korumak üzere karanlık güçlere karşı bir yarış içine girerler. Mike Newell'ın yönettiği ("Harry Potter ve Ateş Kadehi"), Sır Ben Kıngsley ve Alfred Molına gibi oyuncuların yer aldığı, Pers Prensi: Zamanın Kumları, Mayıs 2010'da sinemaseverlere sunulacak.
    Filmden kısa kısa:
    • Mike Newell'ın yönettiği filmler arasında "Harry Potter ve Ateş Kadehi," Al Pacino ve Johnny Depp'in oynadığı "Köstebek," "Pushing Tin," "Dört Nikah Bir Cenaze" ve "Yabancıyla Dans" da bulunuyor. • Jerry Bruckheimer Films yapımları pek çok ödülün ve ödül adaylığının yanısıra 41 kez Oscar ödülüne aday gösterilmiş ve 6 Oscar kazanmıştır. Ayrıca 23 kez Altın Küre'ye aday gösterilmiş ve dört kez ödül almışlardır. • "Pers Prensi: Zamanın Kumları", Marakeş, Ouarzazate ve Erfoud, Fas'ta ve İngiltere'deki Pinewood Studios'daki büyük ölçekli bir platoda çekilmiştir
    http://genclik.tr.msn.com/sinema/article.aspx?cp-documentid=149004838
    -------------------------------------------------------------------------

Sayfayı Paylaş