Pre-workout supplement ler vücud ağırlığı hareketlerinde etkisiz mi ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ADANALI1980 tarafından 17 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Arkadaşlar, forum dışından 2 arkadaşım bar brothers a özenmiş ve de çalışmaya başlamışlardı.. dün konuştuğumda küçük olanı meşhur bir pre workout takviyesi aldıklarını fakat kullandıklarında ağırlık antremanındaki etkiyi vücud ağırlığı hareketlerinde neredeyse hiç hissetmediklerini söyledi.. Mantık olarak enerji ve güç veren birşey her harekette etkili olmalı.. Yorumu olan var mı ?

2. VolkanAlagoz

VolkanAlagoz Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Pw ürünler genel olarak kafein,arginin gibi şeylerden oluşuyor idman sırasında damarlanmayı arginin sağlıyo enerjiyide büyük ölçüde kafein yani ister vücug ağırlıgınızla çalışıp şınav çekin ister serbest ağırlıklarla çalışın bi fark olmaz.Etkinin azalmasının sebebı vucutlarının kafeine tolerans gostermesidir bi süre ara verip tekrar başlayabilirler

3. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Olabilir.. fakat ben de 1 haftadır dyna burn kullanıyorum , amacım enerji değil yağ yakımı desteği vermesi; gel gör ki muazzam bir enerji artışı yaşatıyor bana.. kafein den belki de.. diğer yandan makinalı ve serbest ağırlıkta verim artışı yaşarken, bana şınavda hiç faydasını göstermedi namussuz :)) sonuçta benimki pw değil.. ama arkadaşlarınki çok tutulan bir pw.. bu nedenle tuhaf geldi bana da..

Sayfayı Paylaş