Pre Workout Ürünlerle ilgili

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve seco515 tarafından 17 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. seco515

seco515 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yaklaşık 15 gündür Muscletech nıtro amino fx kullanıyorum bugün bitti. Elimde mp assault var bugün geçmeyi düşünüyorum. pre workout ürünleri kullanırken 1 ay falan ara verilmesi iyi olur diyorlar içindeki maddelere duyarlılık azalıyormuş. Fakat aklıma takılan amino fx le assault içerik olarak pekte benzemiyor kullansam olurmu acaba ?

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Sonnuçta suplement.Ayrıca zarar verdiği organ aynı.Bence ayırt etmeden ara vermek sağlıklı olacaktır.

seco515 bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Ben sahsen 4-5 ayda bir verilecek genel supplement arasini destekliyorum. 2 hata verilecek arada 3 gunluk detoks diyeti yapilip ardindan beslenme de hafif hafif arttirip eski duzene 2 hafta sonunda gelinebilir.

4. seco515

seco515 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bazı baharatlara karşı alerjim var detoks diyetindeki baharatlardan birine alerjim olur diye korkuyorum :) . En iyisi 2 hafta kadar bir ara veriyim yeterli olur diye düşünüyorum içerik bakımından biraz farklı ürünler . Yük yaptıkları organ dinlenmesi için beklicem 2 hafta kadar. Bu arada genel ara derken whey protein içinde geçerlimi bu ara verme işi.

5. brhmcr

brhmcr Guest

lla verielcek diye birsey yok ama ben 2 hafta 4-5 ayda tum supplementlari birakiyorum.

6. seco515

seco515 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Anladım teşekkürler.

Sayfayı Paylaş