1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

pozitif veya negaif yorumlariniz lutfen

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve anung tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. anung

anung Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    bruksel
    merhabalar son birkac senedir yilda birkac ay bu sporu yapiyordum fakat herseferinde gerek is gerek baska bahaneleri kendime sebep ederek bir turlu stabil bir gelisim saglayamadim vucut yapim yaglanmaya cok musait ne yesem yarior diyebiliriz kucuklugumden beri bu sekildeydi su anda motivasyonum yerinde ve son 3 aydir gerek beslenme gerek antrenmanlarlarima dikkat ediyorum .cok aktif bir iste calisiyorum. sabah 5-5.30 gibi kahvaltimi 4 veya 5 yumurta beyazi ve yulaf ile geriye kalan ogunleride protein agirlikli karbo az seviyede tamamliyorum. spordan hemen sonra whey aliyorum. spor onceside kahve ve portakal veya elma tuketyorum. elimden geldigince kardio yapiyorum fakat tahminim yaglarimin gitmesi bayagi bir zaman alicak.resimlere gore pozitif negatif yorum yaparsaniz sevinirim
    boy 188cm
    kilo 92
    kol 39cm
    diger vucut bolgelerimi henuz olcmedim eger isterseniz ekleyebilirim.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 16 Şubat 2015
  2. Body16

Body16 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    vücudun yağlı ondan kolun kalın geliyor yağ oranını düşürmen lazım basenler sıkıntı onlarıda halletmen lazım bu da 6 ay çok sağlam cardio + bölgesel zayıflama demek

3. Orhun Şen

Orhun Şen Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim bence kardiyo falan hiç bulaşma kas kaybedersin moralin dahada bozulur,evet yağlısın ama öyle ahım şahım değil %15 e kadar sıkıntı yok erkek için bence sağlıklı besinlerden yüksek kalori al ve sağlam antremanlar yap hormonların tavan yapınca sen zaten hem yağ kaybedip hem kaslanmaya başlayacaksın dahada hacim yapmadan yağ yakma işine sakın girme çok kas kaybedersin

4. anung

anung Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    bruksel
    yorumlarinizicin tesekkurler. cardio haftada 1 veya 2 defa 30dk civari yapiyorum. antrenmanlarim gercekten siki geciyor. calistigimbolge pes edene kadar durmuyorum. dun sirt gunumdu ve toplamda 7 hareketten 4 set seklinde yaptim en son hareketim deadlift idi ve 130 kg da 8 tekrari cikarttiktan sonra 20 dk kendie gelemedim:)

ilerleyen gunlerde yeni resimlerimi eklerim. hem kendi motivasyonum hem yorumlariniz acisindan.
    tesekkurler

5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yilda birkac ay bu sporu yaparak hedeflerinize ulasamazsiniz,bu spor devamlilik isteyen bir spordur.
    Birkac ayda diyet yaparsiniz.kardio yaparsiniz,Kilo verirsiniz,bu sporu yapmak bambaska birseydir devamlik ister.

6. anung

anung Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    bruksel
    evet.muhakkak. 18 yasimdayken spor salonunailkdefa yazildigimda ailemden saklamistim. futbola gittigimi soylemistim. cunku bu konuda bilgileri yoktu ve kizacaklardi. ondn sonraki yillarda hayati yoluna koymakla gecti derken yas oldu 30:( neyseki su anda islerim yolunda duzenli bir gelir ve zamanim var. hadi hayirlisi su anda son gaz devam ediyorum.

7. xbress70

xbress70 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Durumumuz aynı öncülerinden tutuyor aşağı yukarı benimde boy 185 kilo 88.5 yağ oranı 15 sizinde bu şekilde gözüküyor ve ben git gide yağ yakıyorum günlük kalori protein hesabı yapıp hsapliyorum günlük kilo başına 1.2 ile 2 gr arası protein alıp antremanlari düzenli yapıp günlük kalori hesaplaması yaparak 700 ile 1000 kalori az alırsanız yağ yakar siniz ve kaslar şekilleniyor .

8. anung

anung Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    bruksel
    aslinda ben kalori hesaplamasi yapmiyorum sadece vucudumu dinlemeye calisiyorum. bazi gunler cok istahsiz bazi gunlerde asiri derecede ac oluyorum ama birsekilde dengelemeye calisiyorum. zaten son birkac aydir aburcubur tuketmiyorum kilom sabit ama kaslarim gelisiyor( gecen yaz aldigim hicbir tisort olmuyor) o zamanda kilom ayniydi.

9. winston123

winston123 Üye

Beğenileri:
    1.174
    Ödül Puanları:
    103
    Vucut hic fena degil aslinda. Gelismeye de musait. Ancak devamlilik kesinlikle sart @Bekci nin de soyledigi gibi. Ayrica arkadaslarin kardiyo konusundaki dusuncelerine katiliyorum. 130 kg. Deadlift 8 tekrar bence kayda deger bir ilerleme hem de 3 ay sonunda. Son bir sey daha. Antenman oncesi elma veya portakal ne icin? Yogun bir antrenmandan once sindirimi devreye sokuyorsunuz ki dolasiminizdaki kan miktarini yari yariya dusuruyor bu durum. Sivi ve posasiz seyler almaniz cok daha iyi.

10. anung

anung Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    bruksel
    oncelikle tesekkurler. antrenman oncesi elma veya portakali her zaman degil sadece antrenman oncesi yemek yemis olsaniz bile midenizde bir kiyilma hissi olur onu bertaraf etmek icin. inanin o aclik hissi beni oldruyor. bu sekilde bir cozum buldum diyelim. dedigim gibi dun sirt gunumdu ve deadlifte 80 kg ile baslayip 4 set sonunda 130 kg ya kadar ciktim nizami sekilde ama bugun halim harap:)
    bu arada calisma planim 3 gunluk bir dongu halinde yani 1. gun gogus ( bench pres varyasyonlari fly varyasyonlari ve kablo ile degisik acilarla) 2.gunumde sirt (ilk once makinede ustten cekisli ardindan karna cekisli hareketleri hafif agirlik zirvede sikma. ardindan guc arttirici deadlift ve ayakta bar karna cekis yapiyorum max kilo max set ve tekrar ile) 3. gunumde genelde bacak karin ve kardioyu mixliyorum yani once cardio ardindan isinan bacaklarla squat max tekrar max set ardindan karin ) bu 3 gunluk programi ilk uc gunu ardiardina arkasindan bir gun mola verip tekrariyorum bazen vucut yorgunluguna bagli 2 gunmoa veridigmde oluyor. su anda hissettigim vucudum buna ayak uydurmaya calisiyor fakat yetisemiyor gibi. ama salona gidip agirlik calismadigim gun sanki cok buyuk bir gunah islemis gibi vicdan azabi cekiyorum ve cok garip bir duygu..

11. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Vücudun çok yağlı olduğu için gelişimin çok iyi görünmüyor ayrıca karın da hiç iyi değil kardiyo,squat,mekik,şınav,barfix formda kalabilmek için bular önemli başarılar ;)

Sayfayı Paylaş