Pozitif dusunme

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Chomoloko tarafından 6 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    arkadaslar bu konuyu sanirim yanlis yere acmisim buraya acarsam daha mantikli olucani dusundum dertlestme yeri sonucta
    evet arkadaslar basliktada yazdigi gibi..Hayatimdaki bazi olaylar yuzunden huzursuz oluyorum,hatta yasadigim sente ki insanlari gordugum zaman bile huzursuz oluyorum bazi konular ask mesk konulari....nasil kendimi kapmpa alip pozitif dusunebilirim, bu tur huzursuzluk verici dusunceleri kafamdan atmak istiyorum hayata hep pozitif bakmak istiyorum.. Kai green'in dedigi gibi min is everything..
    Saygilarimla

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:40 ----------

evet arkadaslar basliktada yazdigi gibi..Hayatimdaki bazi olaylar yuzunden huzursuz oluyorum,hatta yasadigim sente ki insanlari gordugum zaman bile huzursuz oluyorum bazi konular ask mesk konulari asil konu bu yaz bir kiza asik oldum ve gercekten ona cok guvendim ve inandim onu herkezden farkli saniyordum bana senden baskasi yok ve olmayacak diyordu...benim bi arkadasim vardi eskisi iyi arkadastik simdi sadece selamlasiyoruz onunla cikmaya baslamish cok kotuyum arkadaslar..gercekten cok kotuyum onunla onu gorur gormez cok kotu fena oldum artik kimseye inanmak istemiyorum bu zamanda insanlar 5 para etmiyor..ne kadar iyi ve temiz kalpli gozukuyordu herkezden beklerdim ondan beklemezdim artik antremandan baska bisey dusunmek istemiyorum kendimi sadece antremana vermek istiyorum cok aci cekiyorum yeter artik.....nasil kendimi kapmpa alip pozitif dusunebilirim, bu tur huzursuzluk verici dusunceleri kafamdan atmak istiyorum hayata hep pozitif bakmak istiyorum..aklimdan hic cikmiyor halla..ben ona cok inandim arkadaslar umarim beni anlarsiniz bu kadar hayatimda kotu olmamistim..
    Duzeltiyorum arkadaslar

2. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    unut gitsin.ayrica ben aklimdan hep sunu geciririm: "ben mukemmelim o beni kaybediyor". bunu her gece yatmadan once ictenlikle tekrarla :)

Sayfayı Paylaş