Poz verirken Synthol Lü omuzu patlayınca !

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ARNOLDschwarzeneggeR tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=yPO7H15H2j4&feature=player_embedded[/YOUTUBE] Hakettiğini bulmuş

kaanmert, OKİ, Azi ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  2. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Çok fena patlıyor ama ya :D

3. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    "Takke düştü kel göründü" sözünün açıklayabileceği en uç durumlardan biri olmuş.

OKİ, Azi, Trapez~ ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    çook korkunç bi durum yahu.

5. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    bunlara geri zekalı demek pek de ağır olmasa gerek. bodybuildingin yüz karaları....dışardan bodycilere hep kof diye bakarlar ya bu tipler sebebiyledir....

6. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Bu synthol u kullananlarda gerçekten beyin yok.Ne güzel olmuş foyası çıkmış ortaya

7. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Bunun bir cezası falan var mı? Bir şey değil dışarıdan bakan vatandaş her vücutçunun bu zıkkımı uyguladığını zannedecek. Hele bizim insanımız. Bir örnek görse yeter. 'Aha hepsi böyle demek' diyerek teşhisi koyar hemen. :)

8. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    636
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    syntholkulanıpta dünya birincisi olsa ne olur.....
    synthol = salaklık
    çok ama çok saçma bir sey bu kelimelere dökemiyorum bile...

9. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Hayır herhangibi cezası yok. synthol olayına giren çok pro var ve jüri de dahil herkez bunu biliyor. misal : Flex Wheeler Nasser El sonbaty Markus rülh Victor martinez Tulug topa Milos charcev Mike matarazzo Jay cutler dan tutun 100 lerce isim var aklımda...

10. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    way be jay cutler demek..he iyide bu adamlar o kadar curl de basarken patlamıyoda poz verirken neden patlıyo ?

11. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    neden patlamıyo bilmiyorum. sanırım çok profesyönelce ve dozunda kullanıyorlar.

12. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

jay cutler markus ve victor ?

Bunların kullandığına dair bir kanıt gösterebilirmsn? çok şaşırtıcı çünkü

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:52 ----------

Synthol un kullanımını okumuştum her anremandan sonra o bölgeye 2ml enjekte edilmesi gerekiyormuş 2ml de patlasa deriden bile çıkmaya yetmez

ama bu arkadaş abartmış sanırım.Gregg Valentino vardır bilirmsnz bilmem ama synthol manyağı diye bilinir :) o adamında kolu patlamıştı 72cm lik kol püflemiş :)

13. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Bu yarışmalara katılıpta synthol almayan varmı ki? En azından steroid falan alıyolar hertürlü zararlı maddelerden. Öyle anormal bi vücut için tabiki de ilaç gerek yoksa oralara çıkamazlar ki vücutları da normal insan gibi olur her an patlamaya hazır kas kütlesinden ibaret olmazlar. Normal çalışmayla öyle olabilen var mı aranızda. Balon şeklinde kas yapıp sergileme yarışları yüzünden body e karşı bu kadar önyargı var ve bence haklılar.

Son düzenleme: 24 Kasım 2010
  14. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Jay cutlerin bicepsleri synthollü. vücudunun her yeri defineyken bicepsleri yaglı bulk ve her daim damarsız ve parlak duruyor. victor martinezin kalfları da aynı şekilde. markus rülhün de omuzlarında synthol var. markusun omuzları her daim definasyondan yoksun balon gibidir. zaten galiba onunda omuzları patlamış zamanında. omuzlarında ameliyat izleri var.

15. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Steroid le synthol u karıstırmayalm.Steroid ler hormon değildir vücuttaki hormon salgısını arttırmaya yarayan maddelerdir.Synthol ise tamamen amino yağlarından elde edilmiş bir estetik yağıdır.hiç bir şekilde kas yapma etkisi yoktur sadece şişirir.

Bende zannetmiyorum böyle iyi sporcuların synthol e bulasıcaklarını zaten oldukça iyiler 20-25 seneleri bu sporda geçmiş neden mahvetmek istesinlerki?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:23 ----------

Her insan aynı olucak diye bir kaide yok.Colemanında bacakları çok iyi ve damarları az onada synthol mu demek lazım?

Markus un omuzları oldukça iyi her insanın iyi bir bölgesi vardır değilmi? Birde ameliyat izi olma kanısına vardığın fotorafları koyarsan sevinirim.

Arnold un bicepsleri harikadır ondada damar yok şimdi bu synthol mu kullanmış demek? :)

Victorun bacaklarıda muhtesemdir o adam o bacaklarını yapmak için dizini patlattı lifleri koptu sen bu adama synthol dersen hakaret etmiş olursun bnce.

Son düzenleme: 26 Kasım 2010
  16. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    victor martinezi bu forumda en çok seven en çok destekleyen benimdir herlade. ben sadece parlak bulk tombul kalflarından örnek verdim. jay in bicepsleri synthol lü. bunu size kanıtlamak için ugraşmayacağım kimseyi inandırma amacım yok. inanan inanır. ve markusun zamanında patlayan omuzlarının ameliyat izlerini görmek istersen bu videonun 0:20 ci saniyesine bakabilirsiniz. emeliyat izlerinin belli oldugu daha iyi bir video var fakat bilgisayarıma yüklü upload etmeye zamanım yok malesef. http://www.youtube.com/watch?v=H_Or5V3IVSw&feature=player_embedded

Azi ve umutn bunu beğendi.
  17. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    ya olympia cıların synthol basıcaklarını sanmıyorum o adamlar aşmışlar cidden sanmam..

18. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    İzledim teşekkür ederim.Büyük izler var fakat synthol mu orası mechul cunku bu zamana kadar kimse eminim ki Mr.olympia lar hakkında synthol kullanıyorlar diye bir haber görmemişlerdir.Şahsi fikrim böyle

Tekrar teşekkür ediyorum :)

19. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    nedemek ben teşekkür ederim. sythol ü profesyönelce kullanınca anlamak çok zor oluyor. biz bilmiyoruz daha kim bilir kimler nerelerinde kullanıyor. ben markus rülh ü çok ama çok severim ve hep takip ederim. http://www.youtube.com/watch?v=BcAcXbETy_E&feature=channel tekrar bakınız bu videonun 1.23 cü ve 1.46 ( 2 omuzuda patlamış) saniyesinde zamanında patlayan omuzlarını görüceksiniz.
    nasser el sonbaty çok severim inanılmaz akıllı ( profesör dür + 7 dil bilir ) böyle biri olmasına ramen ve tabiki profesyönel ( 1997 mr olympia 2. liği vardır) kendisinin omuzunda bicepslerinde tricepslerinde kalflarında synthol vardır. bakınız bu videoda: http://www.youtube.com/watch?v=1Px7gdmjsDE

Azi ve umutn bunu beğendi.
  20. kod

kod Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Markus'da synthol olduğunu sanmıyorum.O adam synthol kullansaydı eğer mükemmel olan omuzlarında değil berbat olan tricepsinde kullanırdı.Bu arada Markus'da ki omuz gelmiş geçmiş en iyi omuzlardan biridir.

Sayfayı Paylaş