Powertec

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve madman tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar su makinalara bir göz atin derim. Workbench Leverage Gym`i ismarlamayi düsünüyorum.

www.powertecfitness.com

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  3. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Yok eve almayi düsünüyorum salona gitmek yerine evde yaparim idmani diye düsündüm..

4. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    powertec bence çok işlevsel makineler yapıyor ama plakaları beraber vermiyor sanırım..
    birde yurtdışından getirme durumu nasıl olur, gümrük vergisi vs..araştırdınız mı?

5. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Ben zaten Almanya da oturuyorum burda bir online shopta var 110 kg agirlikla birlikte 900 euro civarinda bence uygun.
    Cünkü fitness salonlari cok pahali burda.

6. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bence de uygun..bunlarla eve güzel bir gym kurulur..birde dumbbell seti..

7. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    powertec ürünleri Türkiyede satılmıyor mu?
    çok güzel ürünleri var aslında
    yapılanbilen hareketlere bir baksanıza şu aletle.
    dips bile var

Son düzenleme: 30 Temmuz 2008
  8. ciara

ciara Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    faturayı düşük göstermeye yanaşacak bir firma bulur bulmaz
    Powertec Workbench Multi System Powertec WB-MS hayallerimi süsleyen ve her kuruluştan 5 yıldızlı bu istasyonu sipariş edicem, diğer türlü çok zor, en son çare spor sektöründe bir dış ticaret firmasıyla görüşmek
    yoksa içimde kalıcak, 2 haftadır doğru düzgün salonada gidememiyorum, acil bir çözüm bulmam gerekiyor
    ayrıntılı bilgisi veya tecrübesi olan arkadaşlar varmı acaba

9. nwhrmn

nwhrmn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Urun mukemmel derecede diyebilirim ve almaya karar verdim ama henuz turkiye de satana rastlayamadim.Amerika yapimi oldugu icin pek bulunmuyor galiba.Aranizda bu markadan urun alan veya satan varsa nasil alabilecegim konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

10. ciara

ciara Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    squat rack mi yoksa istasyonmu almak istediğin
    istasyonu getirtmek gerçekten çok zor, konuşmadığım firma kalmadı genellikle fiyatı 2 katını geçiyor, heps tanıdık ithalat gümrük firmaları olmasına rağmen böyle
    kendin getirtirsen fyat dahada yükseliyor

11. nwhrmn

nwhrmn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    powertec workbench leverage soyledigim istasyon.aslinda baska leverage sistem de arastirdim ama bi de body solid de var ama biraz bicimsiz ve cok yer kapliyo.onun disinda da leverage sistem yapan baska firma bulamadim.

12. thundery

thundery Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Yardim:nerden bulurum alirim

Ben yilmaz Turkiyeye yeni geldim Almanyada yasiyordum.
    burda calisma istasyonu almak istiyorum. Eminonunu gezdim bir cok yer gezdim ama bulamadim. voit gibi urunler bulabildim. Ben +100kg bench calisiyorum baktigim stationda 60kg var en fazla. ilk set bundan daha fazla agirlik olmali ve daha agirlik tasimaz cunku demir cok ince. Gosterilenler ben 95-100kg im ben oturunca sallaniyor saglam degil.
    Bana urun ve nerden alacagimi soylerseniz mutlu olurum.
    Station da gerekenler:
    bench,lat,shoulder(buradaki alatlerin hicbirinde bu yok bana bu gerekiyor) , leg. Ana kas gruplarinin hepsi gerekiyor. gogus(+100kg) ,kanat(lat +100kg) biceps,triceps(+50) omuz(+60) arka bacak,on bacak(max ne kadar olursa)
    eski alatim bunlardi (bir alt modeli bu ikisi ayni yerde olan)
    Gym de calisamiyorum kuzenim bana yardim edecek ama 2 kisi iceri girmiyor almiyorlar eve almam gerek.
    tesekkurler.

13. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Türkiye ye hoşgeldin :) 'Hoşgeldin' yazmamın sebebi TR de bu gibi aletleri bulamayacağını ima etmemden..

Yazdığın gibi burada, heves eden ve 1 ay sonra bırakan hobiciler için uygun aletler gırla var. Ama aklını vg ile bozmuşlara uygun şeyler bulmak zor.

Yabancı sitelerde peynir ekmek gibi kolayca bulunabilen power rack bile bulamadım ben. gittim sanayiye 1 ay uğraştım, tonla para döktüm, rica minnet yaptırabildim.

Benim Tr de bulabileceğini düşündüğüm en uygun alet şu; MARCY SM4000 Ağırlık Çalışma İstasyonu. Herhangi bir sitenin linkini vermek istemiyorum. Google da tr sayfalarında aratırsan bulabilirsin. Ama resmini koyduğun aletler için heveslenme. Bulursan da mutlaka bana haber ver :)

14. thundery

thundery Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
  15. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Linkini verdiğin aleti yaptırabilirsen çok iyi. Ben Ankara'da Ostim'de power rack gibi basit bir aleti zor yaptırabildim. Ki Ostim'de uçak üretebilecek kapasite var derler :)

Bence zor iş. Olmaz gibi geliyo bana.

Eğer yaptırırsan foto ya da videosunu beklerim.

16. reddi

reddi Yeni Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    elinde resim varsa üzerinde ölçüler varsa iyi bir usta yapar nasıl yapar kaça para işçilik alır bana göre 400 tl ile 700 tl gibi elinde resim var ölçü yoksa tam istediğin gibi olması için kes kaynat tekrar kes kaynat deneyerek olur bu işin maliyeti bana göre profil+döşeme+boya+makara+rulman+nakliyat işçilik 1000tl ile 1200 tl birde senin ayırcahın vakit tahmini iki yada üç iş günü birde şu var vücut geliştirme makinası imalat tecrübesi olmayan demir atölyesinde,vede diğer işçiliklerde üretçehin için işçilik kalitesi bekledihin gibi olmıyacaktır.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:50 ----------

ben makinanın nasıl çalıştığını izledim çok beğendim. bu makinanın fiyatı kaç para? bilen varmı.

17. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Tahmin ettiğinden çok daha pahalıya malolur reddi. bu işlerde evdeki hesabın çarşıya uyması çok düşük olasılık.

dediğin gibi spor aleti yapımı farklı birşey. ustanın bu konuda el becerisi yoksa sen ona ustalık etmek zorunda kalıyorsun.

18. reddi

reddi Yeni Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    İzmirde vücut geliştirme makinaları yapanlar var bazılarının kaynak yaptıhı yerler yerinden kopmuş makinayı çapaklı bırakmış senin ismini vermediğin yerden kauçuk
    ağırlık aldım 250 kg bazılarında siyah nokta ve renk solgunluğu var ben bunu alırken bakmadım işlerim yoğundu 8 ay sonra gördüm acaba malmı böyle dedim sonra olimpik bar siparişi verdim tırtılını beğenmedim yani işçiliklerinin çok iyi olduğunu söylerler ama bana göre öyle değil birde demircinin işçiliği nasıl olur kimbilir.

19. thundery

thundery Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    @Wrestler Babam uzun yillar basincli kaynak ustasiydi emekli simdi. Buraya gelmeden ben uzulunce teknik resmini yapti 3 gun ugrasti mm mm hersey var(o bulamayiz dedi ben dalga gectim hakli cikti :)). Ben babamla bunu kendim yaparim bu ona oyuncak gibi :) tek lazim olan sey bazi alatlar bazi yerlerde (bukme gibi yerler) biraz yardim. olunca video koyarim.

20. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Eğer beğenirsem sipariş verebilirim :) Tabi kabul edersen..

Sayfayı Paylaş