PowerStar

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve LongLongBow tarafından 23 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. LongLongBow

LongLongBow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi Forumlar beyler powerstar ile ilgili bir başlık aradım forumda fakat ne yazık ki bulmak nasip olmadı o yüzden bende yeni bir başlık açmayı uygun buldum bilenlere danışmak istedigim bir konu var.

bundan bir ay evvel powerstarfood firmasının hi weight gain 128 isimli ürününü aldım ve kullanmaya başladım.salondaki hocamın kullanım önerisi günde 3 kere 300ml süt icinde tepeleme 2 yemek kaşığı olçüde koyup içmem ve yememe içmeme dikkat etmemdi.kullanıma başlamadan önce 57kg civarındaydım hocamın tahmini 3-4kg artış idi.bunu bir ay hocamın tavsiyesine mümkün oldugunca uymaya çalışarak yani sabah kahvaltıda bir kere öğlen bir kere akşam bir kere olmak üzere günde 3 kere kullandım.aksadıgı oldu elbette ama cok önemsenecek kadar oldugunu düşünmüyorum bu aksamaların.ve 59 kg oldum.fakat ayın 24ü civarı yarışma icin izmire gitmem gerekti tabi sefer hali 2 gün hem supplementi kullanamadım hemde ac kaldık sayılır(otelimiz pek iyi değildi yarışmadanda dışarıda yemek yeme fırsatımız olmuyordu pek)ve istanbulda döndügümde bir gördüm ki 57.7kg'a düşmüşüm.çok şaşırdım 2 gün icinde 2 kilo verilebilir mi diye?şimdi ürün bitmek üzere ve 57-veya 58 kiloyum sanırsam.(evdeki tartının cok hassas olmadıgını itiraf ediyorum)

merak ettiklerim.acaba kilo aldım sandıgıklarım su'muydu?

yoksa 2 günde cidden o kadar kilo verilebilir mi?

beni bu konuda aydınlatırsanız cok sevinirim.Herkese ilgisinden dolayı şimdiden teşekkürler

yada ben bu ürünü yanlış kullandım yaşadıklarım bunun sonucu mudur?

2. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Önce powerstar hakkinda bahsediyim. Bu powertsari bende kullandim. Almanyanin en kaliteli firmasi ve cok saglam . Yani ürünlerinde en ufak bi süphem yok olamazda. www.powerstar.com sitesinden bakabilirler.

Senin icin konusmam gerekiyorsa sunu söyleyeyim. Kullandigin protein cok kaliteli ve kilo kaybin kesinkez proteinden degil. Ortada baska bir konu vardir. Mesela genelde zayif insanlar cok zor kilo lair ama cabuk kilo verir. Programli olmali. Ben A dan Z ye durumunu bilmedigimden sana simdi tam akilda veremem. Versemde yanlis olabilir. Sen günlük k.hidratinida fazlaca al ve proteinlerinide al. Alirken sunu unutma. Antremanlarini sakin agir yapma. Yani cok uzun uzun calisma. Her gün 8 saat dinlen. Cünkü zayif insanlar az uyur ve düzgün beslenmezse aldigi kilolari kayip ediyorlar.

3. LongLongBow

LongLongBow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler antreman programım hic ağır değil 1 gün ara 1 gün antreman şekline haftada 1 kere gidiyorum.kullandıgım ürünün sorunun kaynagı olmadıgına sevindim cünkü paramın boşa gitmiş olmasından korkuyordum.cok düzenli yemek yememi engelleyen bir hayatım var okuldu dersti derken cidden cok aktif yeterince yemeden geçiriyor sayılırım hayatımı bu ürünü kullanırken bunada dikkat ettim sürekli bisyler yemeye aralarda kek bisküvi gibi şeyler atıştırmaya dikkatte ettim bu durumda benim bu ürüne başlamamla aldıgım 2 kilo normal mi yoksa az mı?eğer ben şimdi gider aynı üründen bir tane daha alır bir ay daha aynı şekilde kullanırsam 2 kilo daha mı alacagım yoksa bununda belli bir sınırı mı var

4. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Iki sorum olacak?

Sen bu ürünü kac hafta yada kac ay kullandin?

ikinciside sen bu ürünü kac paraya aldin?

5. cdalgic

cdalgic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    52 kilodan 80 e çıkmış biri olarak sana tavsiyem.
    1. pirinç ve makarna....bolbol fındık kuruüzüm karıştır ye. üstünede süt.
    2.weider megamass 2000 yada 4000

başka bişeye gerek yok.

6. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Aslinda aklimdan gecenleri cdalgic arkadasda yazmis. Sahsen bunu tavsiye etmem gerekiyordu da. Dogrusu amacin kilo almak ise ben bunu tavsiye ediyorum. Ama sen dersenki yok ben yükseklere cikmak istemiyorum ve sadece belli kiloda düzgün görünmek istiyorum dersen yukardaki sekilde planlama yap.

7. LongLongBow

LongLongBow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam olarak 1 ay kullandım ikinci aya girecegim işte bu günden sonra.öğünlerimide karbonhidrat ağırlıklı yemeklere kaydırdım.bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum.ürünün 2500grlık paket halinde 80 milyona almıştım üye oldugum salondan.amacım sadece kilo almak değil elbette kiloya ihtiyacım var fakat benim bir okçu olarakta kas gücüne belli düzeyde ihtiyacım ve vücut olarakta bu spora uygun kriterlere sahip olmam gerekiyor.temelde amacım bu.

8. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Yaptigin spora göre bir vücutgelistirmeci gibi hacime yüklenmenede gerek yokmus. Yavas yavas kas cikarabilirsin. 80YTL TR sartlarinda zaten cok iyi fiyat. Eger senin icin zor olmazsa sürekli bu proteini kullanabilirsin.

9. LongLongBow

LongLongBow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilgin icin cok teşekkürler endişem kalmadı artık ne yapacagm konusunda

Sayfayı Paylaş