powerplate ve pilates yapıyorum ama bikaç sorum var???

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve bird1 tarafından 25 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bird1

bird1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1.65 boyunda 62 kiloda bi bayanım. Doğum yaptıktan sonra bi hayli kilo almıştım, birazını verdim fakat biraz daha vermek istiyorum. Kilolarımı haftada 2 gün yarım saat powrplate ve bir gün aletli pilates yaparak verdim. Fakat bir ay süre gibi ara verdim. Ama bu bi ayda hemen vucudum fit görütüsünü yitirdi.
    Tekrar başlamak istiyorum fakat hem zaman hem de maddi açıdan birini bırakmak zorundayım. Sizce önceliğim ne olmalı? Power plate yapmadığım zamanlar ne yapmalıyım? yürüyüş ya da koşu?? Örnek bi program söyler misiniz?Lütfen yardım edin, kafam karışık biraz. Hemen kilo vermek istiyorum, ama yüzümden vermek istemiyorum ya da kasımda kaybetmek... Bu arad kastan kaybetmemek için neler yemeliyim?

Teşekkürler....

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    powerı brakın :)

kastan kaybetmemek ıcın oncelıkle kalorı dengesı ayarlanmalı ve proteın oranı arttırılmalıdır

power plate ın yerını tutan baska bır sye olamaz :) zaten yag yaktıran sey power makınesı degıl dıyet yapmanız :)

zaten power plate programlara eklenme mantıgı tamamen tıcarı yanı gercek manada kullanımı hıcbır salonda yok malesef

haftada pılates sayısını arttırın 3 gun gıbı 1 gun sacma olur zaten pılates ole cok da pahalı degıl pılates salonları mesela bende gıdıyorum ben aylık 150 tl verıyorum . ama power ıcın aylık ek 100 tl ıstıyorlar

bolgesel kılo verımı olmaz yanı eger genetık olarak yuzden zayıflıcaksnaız onlemenın pek bır yolu yok yalnız yavasca kılo kaybedersenız yanı ayda 1-2 kg gıbı ozaman ole cokuntu olmaz

Sayfayı Paylaş