PowerMAN

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mudkicker tarafından 8 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Bu markanın ürünlerini kullandınız mı? Kullandıysanız kıyaslayabilirmisiniz?

2. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    bence o markayı kullanma derım

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    nedeni ni de yazarsan sevinirim?

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  5. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Kullanan arkadaşlar hangi ürününü kullandılarsa ( Protein tozu ve Amino Acid) değerlerini yazabilirlerse çok sevinirim. Daha açıklayıcı olur. ;)

Saydam a katılıyorum neden kullanmamamız gerektiğini söylersende sevinirim. Araştırmalarında birşey mi keşfettin :lol:

6. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    s.a abıler bence kullanmayın ben bır hata yaptım amınosunu kullaNDIM karacıgerde sorun yarattı vucudum mafoldu kıpkırmızı balon gıbı sıstı aman uzak durun

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    emrah doktora gittin mi? elinde tahlil var mi amino dan oldu diye?

8. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    abıcım ondan once hıc bır sey yoktu kullanmaya basladım 1 haftada basladı ama allahtan hemen farkettım bıraktım sımdı yavas yavas gectı vucudum allaha sukur antremandan once hıc bır sey yok antremana bır baslıyom 30 dk sonra cok kotu kabarıyodu sankı et sıkısması olurya oyle ama gectı

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bundan sonra hastalari doktor yerine sana getirelim?

illa bundan oldu nasil diyebilirsin?neye dayanarak?aldigin amino sahteyse böyle bir durum olabilir ama gercekse böyle birseyin olma olasiligi pek yok bence ve lütfen kesin emin olmadiginiz konularda bu sekilde yazmayin burasi büyük bir forum 3000 e yakin üyemiz marka icin bu durum hic hos degil....

10. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    abıcım uzman bır doktora gıtmedım ama benım hergun yedıklerım aynı baska bır seyden olamaz cunku 1aydır aynı seylerı yıyom saglık ocagına gıttımde doktor abım var orda bana dedıkı karacıgere hasar vermıs dedı cok yuklenmıs ama benım aldıgım amınonun ıcınde anabolızan da vardı bılıyorum bu forumun bos olmadıgını ama eczane ve doktora sordugumda aynı cevap dı karacıgerı hasarlamıssın ve bıraktıktan 2 gun sonra gectı bu nıye pekı baska bır seydense devam etmesı gerekıyo demı bende bıraz anlıyorum bu ısten eczane kalfasıyım ne yın zararlı olcanı bılıyorum ve tedavısıne basladım sımdı cunku bır arkadasımda aldı salondan onda da aynı belırtıler var budamı baska bır seyden pekı bıraktı sımdı orda duzelmeye basladı benım gorusum bu bılmem sız ne dusunursunuz :?: :?:

11. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    yukardaki yazima bak ben sahte olabilir dedim ama gerceginin bu etkiyi yapmayacagini söyledim.o zaman o aminolari test ettir ve ambalajini kontrol et.benim burda söylemek istedigim eger ürün sahte veya baska birseyden dolayi bu olay basina gelmisse bu firma bu mesajlar yüzünden büyük zarar görecek...

12. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    tamam amınoyu test eddırcem ama ambalanjı sahte degıl amınoyu dest eddırcem

13. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    kişi kendisinin en iyi dokturudur.

Aynı problem, bulk kullandığımda olmuştu. Demekki ürün bizim vücutta alerji yaptı. Ama başka birisinde bu sorun olmayabilirde, genelleme yapamayız elbet...

kolay gelsin...

14. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ürün aslında kişiden kişiye fark gösterebilir belki emrahın yumurtayada alerjisi vardır bu üründe yumurta akından elde edilen bir ürün ve kalitesi iyidir almanyada ilk 3 te olan bir firma bende kullandım çeşitli supplamentlerini maltodextril amino özellikle likit tavsiye değerlere inanamayacaksınız bende kullandım görkem gürsoya sorun oda :) kullandı ve en iyiside hesaplı oluşu arkadaşlar gerçekten güzel fiyatlar

15. uzera

uzera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese selam,
    Türkiyede bulunan Powerman ve Fig marka ürünlerinin % 80 'i sahte. Bende bu markanın birçok ürününü kullandım. Ve aldığım yer İstanbul Aksarayda bir spor salonu idi. Öğrendiğim kadarı ile bu ürünlerin bir çoğu bulgaristandan geliyor. Bir kısmıda türkiyede istanbul avrupa yakasında üretiliyor. Geçenlerde sahte ilaç üreten spor salonu sahibi ile ilgili haberde bu ürünler bariz bir şekilde arkada görülüyor. Bu marka ürünleri kullanan arkadaşlar mutlaka dikkat etsinler.Ayrıca ketuda nickli arkadaşın açmış olduğu topic de ilgili gazetedeki haberde açıkça bu markaların ismi geçiyor.Haberin linkini buraya koyuyorum. Show tv deki haberin en sonuna dikkatlice bakın arka planda bu ürünlerden bolca görülüyor.

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=4443&highlight=haber http://www.showtvnet.com/haber/player.asp?ptype=haber&product=/180306/hap.wmv&btype=IEWMPobj

16. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadaslar ürün sahte degilse kişden kişye fark gösteriyor..bende hardline kullandıgımda alerji yapmısdı..ürüne kızdım megerse benim vücütum buna böyle tepki gösterdi...ama ürün sahteyse ona bişe diyemem..

17. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Polislerin saçmalamasından başka bişey değil o durum... Polisler kendi portallarında yaptıkları açıklamada ne kadar supplement varsa ilaç olarak yazmışlar...
    İstanbulda bu şekilde suplement üretildiğine inanmıyorum ben. Çünkü düşük kalite suplementleri bile üretmek, paketlemek ciddi paralara mal oluyor. Eğer bu adamlar üretebiliyorlarsa neden kendi markaları ile üretmiyorlar. Yada neden PowerMAN ismi altında üretiyorlar? Ben şahsen sahte Whey yada Amino vs. üretsem türkiyede Optimum yada Weider adı altında üretirim. Satışları patlatırım...
    İstanbulda WHEY üretiliyor bildiğim kadariyla. Ama yüksek laktoz oranı olduğundan dolayı kullanmak pek akıllıca değil...

Diğer bi konuda şu, polisin bastığı yer sadece bi Underground Lab idi... Sahte ilaç söz konusu değil zaten... Sahte ilaç bilinen markaların taklitleri üretildiğinde söz konusu olur. Ortada böyle bi durum yok... Yani orjinal British Dragon için kim sahte diyebilir ki?

18. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    ister inanın ister inanmayın sahtesini yapmak cok kolay ve ucuz be buna inanıyorum ..bu inancımıda dogrulayan sey..burda suplement pazarlayan abimizin de böyle seylerin olabilecegini söylemesi...ve dikkat edilmesi gerktiginide ilave etmesidir..bence atıyorum ultimet alcaksak direk solidayla irtibata gecmeliyiz yani distribütörden almlıyız salondan felen deil.

19. uzera

uzera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Peki arkadaşlar bu marka ürünün fiyatı diğer markalara göre neden ucuz?Bunun nedenini söyleyebilirmisiniz. Neredeyse diğer markalarla yarı yarıya fiyat farkı var. Fırat 26 arkadaşın dediği gibi sahte ürün yapmak gerçekten çok kolay. Adamlar rakının bile sahtesini yaptıktan sonra protein tozunun sahtesini mi yapamayacaklar. Hangimiz gerçekten biliyoruz orjinal suplamentlerin içinde ne olduğunu. Ama bir sürü para verip kullanıyoruz.

20. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    uzera ucuz olunca sahte pahalı oluncada neden pahalı varmı yaw böyle bişey o videoyu izlediysen powermanların yanında weider mega mass 4000 vardı 7 kiloluklardan oda sahte ozaman şimdi tr deki tüm weiderler sahtemi yani elinde kesin deliller olmadan yönlendirme kimseyi çünkü bu camiada taşlamalar fazlasıyla yapılıyor a firması b firmasının malını yerden yere vurur ancak böyle durumlarda birisi aracı olur sakın alet olma ben kimsenin malını methetmiyorum ancak bu ürünler ultimatede dahil çok ucuza geliyor ama pahalı satılıyor hansa x de ucuz anlıyormusun ancak powerman kalitesinde değil bu aşina ama kimse uyerden yere vurmuyor bu malları hatta satılmasına dahi izin verdik ve kesinlikle ücret alınmadı nedeni ise üyelerimiz ucuza ürün bulabilsinler diye sen inandığın markayı kullanabilirsin elinde kesin kanıt olmadan sahte damgası vurma benim elimde ultimatede prohormon olduğuna dair kesin belgeler var mesela üniversite araştırmaları içinde bulunan maddeler vs ve bu yazı çok önemli bir kuruluş tarafındanda açıklandı yurt dışında istersen vereyim sana

Sayfayı Paylaş