Powerman L-carnitine ??

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve BaBe ShaQ tarafından 14 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Arkadaşlar ;
    Dün Carnitech sıvı l-carnitin in 2.şişesini bitirdim..Fakat salonda kullandığını bildiğim 2 arkadaşım ve l-carnitin i aldıgım shop'un sahibi arkadaşımda Powerman L-carnitini kullanmam için ısrar ettiler..
    bu kez kapsül aldım..

Powerman'in (hani şu sarı kutusu olan) Carnitech'le aynı fabrikada üretildiğini zaten biliyorum.
    Alman üretimi oldugunu da..

Fakat bunlar haricinde ürünün kalitesi ve sonuçları hakkında bilgim yok..Bu markayı ilk kez kullanıcağım için sizden fikir almak istedim..(tabi kullandıysanız)

Bu topiği açma sebebim de bu markanın işe yaramaz l-carnitini olan hard-line gibi markaya benzeme tedirginliği..

ilgilenirseniz sevinirim..

2. Corrado

Corrado Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu markayı hiç kullanmadım ama sen kullanıp da ürün hakkındaki görüşlerini paylaşırsan sevinirim. L-Carnitine denildiğinde Weider Liquid'den hiç şaşmam. Çok kaliteli bir ürün. Eğer hiç kullanmadıysan bunu da mutlaka denemeni tavsiye ederim.

3. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    bende yeni kullanıcam..ama hardline gibi işe yaramadığını söyleyen birileri çıkarsa geri vermeyi düşünüyorum..

Kimse kullanmadı mı bu powerman'i ? :shock:

Sayfayı Paylaş