PowerBAr amino mega liquid

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve iceboys tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. iceboys

iceboys Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar bornova forumda gnc nin mağazasından bu ürünü aldım.Nasıl kullanmalıyım günlük ne kadar almalıyım bir tüp 25 ml.20 tüp var.İyi bir ürünmüdür.Kullandıkça tecrübelerimi sizlerle paylaşacağım.

Amount/Serving% DV*Brennwert /kJ (kcal) 230 (54)Eiweiß 7gKohlenhydrate 5,9gFett <0,1gVitamin B6 2mg100L-Alanin 228mgL-Arginin 837mgL-Asparaginsäure 448mgL-Cystein 106mgL-Glutaminsäure 770mgGlycin 77mgL-Histidin 65mgAmount/Serving% DV*L-Isoleucin 224mgL-Leucin 383mgL-Lysin 391mgL-Methionin 82mgL-Ornithin 1001mgL-Phenylalanin 98mgL-Prolin 257mgL-Serin 204mgL-Threonin 293mgL-Tryptophan 41mgL-Tyrosin 98mgL-Valin 220mg

2. machineheada

machineheada Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün bende aldım, spor yaptığım günler yatmadan önce kullanmamı önerdiler. Sen faydasını gördün mü iceboys ?

3. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    likit aminolar genelde antreman sonrası kullanır sebeb şu ki çok hızlı kana karıştığı için direk kaslara ulaşsın diye.

4. comeooon

comeooon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar,

Ben 1 haftalığına Almanya ya geldim. İstanbuldayken 2 günde bir p90x in kol omuz ve karın hareketlerini uyguluyodum. Uyguladıktan hemen sonra QNT Zero carb. Protein tozunu alıyodum fayda görüyodum. Burdaykende sporu bırakmadım yine yapıyorum. Burdan bide Powerbar Recovery Protein Tozu aldım.

ürünün linki:http://www.endurancesportsnutrition...px?pid=181&stext=PowerBar&page=1&mode=bsearch

Birde burda konu olan powerbar amino mega liquid aldım. Sorum şu:

Bu iki ürünü spordan hemen sonra aynı anda peşpeşe mi almalıyım yoksa ya birini ya birini mi almaliyim??

Şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş