Power system whey protein

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve AxiboY tarafından 27 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Merhabalar bildiğiniz üzere birçok yeni marka çıkıyor sayfalarda gezinirken gördüğüm bu ürün için arama yaptım ama net bir cevap bulamadım açıkcası..

POWER SYSTEM WHEY PROTEIN 900 GR

Eğer ki besin değerleri gerçekmidir ? Kullanan yada daha detaylı araştırma yapan bilgi sahibi olan varmı acaba ? Fiyatıda gayet normal gibi 900gr 50 TL daha önce böyle açılmış bir başlık bulamadım umarım gözümden kaçmamıştır.

Son düzenleme: 27 Şubat 2012
  2. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bir kutu kullandım. Açıkcası memnun kalmadı. Özellikle aşırı derecede köpürüyor ve tad olarak kötü. Bence üstüne biraz daha para ekleyip daha iyi bir protein tozu almanız mantıklı olan.

AxiboY bunu beğendi.
  3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Öncelikle zaman ayırıp yazdığın için tekrardan teşekkür ederim.Redis protwhey vardı elimde onu kullanıyorum şuanda ama su ile içilmeyecek derecede kötü tadı var süt ile bir dikişte içtin içtin içemedin ağızına gitmiyor bidaha shaker..Köpürme süt ile çok fazla ama su ile de aynı derece neredeyse.Bu ürünün denemiş ve tadı konusunda olumsuz yanıt vermişsen eğer muhakkak bende içemem forumda Genrise için çok olumlu yorumlar var fakat tadı redis gibi ise onuda pek içemeyeceğim galiba sonuç olarak abd de 30 dolar olan ürünlere 150tl vermeye devam edeceğiz galiba..

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    900 gr 50 TL pekte uygun bir fiyat sayılmaz. Kilosu yaklaşık 55 TL ye geliyor Optimum Gold ürününü kampanyalı fiyattan aldığınız zaman kilosu 58 TL ye mal oluyor. Ayrıca hem tat hemde kalite bakımından gayet iyi bir üründür.

AxiboY bunu beğendi.
  5. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    kampanyalı fiyattan derken dedıgınız nasıl oluyor yanı kılosu 58 tl optımum gold ?

6. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    ben bu ürüne ambalajından dolayı kitap diyorum... :))

7. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    allah bılr bu urun alamanyada bakkal rafflarında satılıodur :) Bu arada optimumun kampayası falan filan kalmadı en ucuz 150 tl havale ile alınıyor.

8. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Şimdi yetkili anabayiinin sitesine baktım 2 X 5 Lbs ( 2.27 kg) ürün havale ile 271 TL adedi 135 TL ye tekabül ediyor. Ayrıca 1 adet shaker hediye veriliyor. Hediyeleri de sayarsak dediğim fiyatında altına geliyor.

Fazla konu dışına da çıkmak istemiyorum tercih meselsi.

9. gallantboy

gallantboy Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Ben dün aldım Vanilya lı çok güzel tadı var hoşuma gitti. Bakalım performansda nasıl etki gösterecek merak ediyorum

10. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Şu anda 900 gramı 39 tl ye kadar düşmüş arkadaşlar. Optimum sipariş verdim geçenlerde o bittikten sonra kullanmayı düşünüyorum bu ürünü açıkçası.

11. m.d.

m.d. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ürünün 900 gr vanilyali olanindan aldim
    tadi cok ahim sahim degil, ama cok igrenc kustum midem bulandi diyecek kadar da degil. Sutle daha iyi tadi
    Toz cok kopuruyor ama topaklanma karismama gibi bir sorun olmadi. Sindirimde de sıkıntı yasamadim ( hazimsizlik, siskinlik,ishal vb.) Etkisi hakkinda birsey diyemem daha ilk paketim
    Kisisel yorumum ise bence denenebilir bir urun oldugu yonunde. 39 lira icin pisman olmadim
    Iyi gunler

12. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    39 tlye satılma sebebi son kullanma tarihinin gelmiş olması, biraz bilinçlenin artık, bu durumda 39 tlyi bu urune vereceğinize 3.5 kg hindi göğüs alırsınız daha iyi.

13. ethem

ethem Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Ben bu markanın likit l carnitinini kullandım l carnitinle 2buçuk hafta kadar sürede düzenli beslenmeyle yağ oranımı bilmiyorum ama karın bölgesinde 3-5 cm kadar yağ vardı ilk başladıgımda sonra kış geldi yağ yakımı kışın zor oluor diye bıraktım kullanmayı ama bıraktıgımda 4 karın kasım gözüküor hale gelmişti eger bu protein tozuda carnitin gibi sağlamsa 2-3 ay sonra alabilirim araştırıyorum suanda kullananlarda yorum atabilirse benim gibi araştırma asamasında olanlar için iyi olur

14. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    eger su ile iciyorsan tavsiye etmem, cok kötu bir tadi var

Sayfayı Paylaş