Power System L-Carnitine 2700 mg x 20 ampul

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Fzz007 tarafından 5 Mart 2011 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün nasıl?

1. Başarılı

52,6%
  2. Orta karar

34,5%
  3. Başarısız

12,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 57 üye.
  1. kuruvaSan23

kuruvaSan23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    bu ürünün 3600mg lık olanından kullanıyorum
    hammadesinin carnatinin en safı kabul edilen carnipure ve mg mının oldukça yüksek olması sebebiyle bu ürünü tercih ettim
    yeni başayan birisinin cardio yapmadan 20 dk önce tüpün 4te1 ini içmesini tavsiye ederim spor geçmişine ve kondisyon seviyesine göre yarısını içebilir 1 tüpü 2 spor gününde tüketebilirsiniz buda en az 40 spor günü demek zira bende bu şekilde kullanıyorum fiyat performans olarak ben begendim
    üründe gözlemledigim olumlu yönler cardio yaparken daha enerjik olmanızı ve hakereklerde kaslarda oluşan agrıyı en aza indirmesi caardioyu daha rahat yapmanızı saglıyor olması kullanmayı düşünen varsa tavsiye ederim

2. burakfd6

burakfd6 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    power system ham madde olarak weider ile beraber carnipure kullanan iki markadan biriydi,nutrend de l-carnıtıne getırmeye başladı ulkemıze bu arada.tercihim power system olmuştu aatşehirdeki supplementler.com daki satış yetkilisi arkadaşla görüştükten sonra.ben tam şişeyi spordan 45 dk önce alıyorum, kilo vermeye yardımcı ama ana neden olamaaz ben zaten l-carnıtıne almasam da 4 km kosabılyorum 30 dkda. tam tüp kullanırsanız günlük fmaliyetı 6.00 küsür tl bence baya pahalı,o para edecek etki ettıgını düşünmüyorum. elımdekı kutu bitecek, yenı olarak servıs basına malıyetı bıraz dha uygun olan nutrend ın kını deneyecegım.
    onemlı olan şey beslenme hakıkaten.2014 sonunda hardline progaıner denemem facıyla sonuçlanınca baya kılo aldım gereksız yere, 3 ay boyunca koştum, olimp i- carnıtıne her defasında kullandım ,tabıı kı kılo verdım ama ıstedıgım akdar degıl bunda olimp l-cartınıne bır suçu yok, beslenmem dısıplınlı degıldı.

3. ayberkerdinc06

ayberkerdinc06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kilo almak isteyenler için nasıl vitargo ve diğerleri varsa yağ yakıcılar içinde oxy ve diğerleri var. Çok büyük umutlarla aldım kutuyuda açtım ama 90 kapsülün 90ıda duruyor kullanmak nasip olmadı. Salonun yıllık parasını nakit ödeyeceğim bu yüzden acil paraya ihtiyacım var önümüzdeki ay tekrar alacağım inşallah. Almak isteyen varsa uygun bi şekilde satabilirim dediğim gibi 90 kapsülün 90ıda duruyor sadece açtım nedir ne değildir göreyim diye. Oxyelite pro super thermo yazıyor en iyisi bu oxylerin içinden hemde yeni versiyon. 160 diyorum fiyat olarak ama cidden alacaksanız yardımcı olurum. 0553 475 44 40 wp, mesaj veya arayarak ulaşabilirsiniz forumu aktif olarak kullanamıyorum pek. Hydrox, animal cuts, thermo detonator vs. hepsini kullanmış bir abimin tavsiyesi üzerine bunu aldım en nirvana etkiyi bu göstermiş.

4. alibaba123

alibaba123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    mesala bu tekniği uygularken kesinlikle portakal diyeti ile ekstra yağ yakma oranını hızlandırabilirsiniz. Çoğu kişi bu şekilde yapıyor abim bana önermişti

5. JosephhV

JosephhV Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Kardesim bende kullanıyorum bende kilolu sayılırım boy 1.76 kılo 80. 2 hafta önce kullanmaya başladım acayip enerji veriyor.Bu arada 85 idim, 80 e düştüm 2 haftada.3. dk da koşu bandında nefesi kesinlen ben, 14 dakika aralıksız koştum. Ayak bileklerim ağrımasaydı daha çok koşardım kesinlikle nefesim kesilmiyor l carnite sayesinde. Kullanmanı öneririm

6. Mergery

Mergery Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Maalesef 2700'lüğünü bilmiyorum ama "Power System - 3600" mg'likten kullanıyorum. İlk başlarda deneme amaçlı yarım tüp direkt tüketim şeklinde aldım. Baktım sorun yok, bir tüp almaya başladım. Enerjinizi gerçekten arttırıyor. Özellikle spora giderken yanınızda deodorant götürmeyi unutmayın. Aşırı terleyeceksiniz. :D

Birbiriki bunu beğendi.
  7. pisst0n

pisst0n Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün satın aldım umarım işe yarar :)

8. pisst0n

pisst0n Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    3 gündür içiyorum fazla bir etkisini görmedim.

9. enternasyonal_salala

enternasyonal_salala Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bu ürünün hangi cla ile birlikte kullanılması etkin olur acaba?
    (yukarı bi yerlere böyle yazmışlar. aslında cla ne onu bile bilmiyorum)
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Nisan 2017 ---
    conjugated linoleic acid imiş. evet aramaya inandım :)

Sayfayı Paylaş