Power Plus L-Carnitin , Coenzyme

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve brhmcr tarafından 14 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Ürün sizce nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 5
    41,7%
  2. Orta Karar

oy sayısı 4
    33,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 3
    25,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

Coenzyme:
    Koenzim Q10 organik, doğal, yağ da çözünen, vitamin benzeri bir maddedir. Ubiquinone olarak da adlandırılır ve hücreler arası elektron taşıma zincirinde yardımcı bir faktördür.

L-Carnitine:
    L-Carnitine, vücudumuza giren besinlerin enerjiye çevrilmesinde rol oynayan bir besin maddesidir. L-Carnitine vücutta oynadığı rol dolayısıyla vitaminlere benzetilse de vücudumuzda da düşük miktarda üretilebildiği için vitaminler sınıfında yer almamaktadır.

Bitkisel Kaynaklı Jelatin:
    Koenzim Q10, organik, doğal, yağ da çözünen, vitamin benzeri bir maddedir. Ubiquinone olarak da adlandırılır ve hücreler arası elektron taşıma zincirinde yardımcı bir faktördür.

Bizim tembel halkımızı kazıklamak için bir ürün daha, bu ara pazarlaması çok yapılıyor.Forumda da sorular soruluyor.

L-carnitine mucize değildir, yağ yakımında etkisi kesin bile değildir. Normal beslenne bir insanın L-carnitine dışardan almaihtiyacı yoktur.

2. ismail478

ismail478 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    benim öğrenmek istediğim bu ürün yağ yakıcı olarak tanıtılıyor ama zayıflar için extra kas inşası yapabilcek güçtemi acaba ?

3. brhmcr

brhmcr Guest

KAs inşaası için düzgün beslenme, idman, dinlenme, uyku yeterli. Kas gelişimi için mucize bir ürün değil anlamsız bir ürün.

4. VaVieN

VaVieN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü bana bir akrabam yolladı da, amacım da yağ yakmak. Sitesine baktığımda sanki yalan dolan göz boyamadan ibaret gibi geldi. Sizce bu ürünü kullansam faydasını alır mıyım, yoksa safsata mıdır? ona göre başka bir şey sipariş edip yağ yakımına geçmek istiyorum

5. tavolancok

tavolancok Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 aydır power plus kullanıyorum ama hiçbir işi yaramadı sakın almayın sürekli spor yapıyorum üst 2 baklava çıktı ama bu sürekli yaptığım spor sayesinde oldu ilacın hiç bir etkisi yok

6. DJengo

DJengo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım ürünü internetten 2 adet istetmiş 1 aydır sabah akşam içiyor bunun yanında ağırlık çalışıyor çocuk bayağı bir değişti. Ama hapın etkisimi yoksa onun çalışmasımı bilemem.

7. roklem

roklem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün geldi

Benim elime bugün geçti ürün sizlerle nasıl olduğuna dair işe yarıyor mu yaramıyor mu diye kutu bitene kadar anlatacağım .
    günlük 30 dk koşu hafif tempo.
    30 dk. bisiklet
    15 dk cross
    yapıyorum .

boy 1,69
    kilo 75

8. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    ben bir kutu kullanmıştım arkadaşlar aşırı bi etkisini görmedim bu tarz ürünlerde en büyük etki öğünlerinizi dengeye aldığı için ve su kullanmını fazlalaştırdığı için yardımcı oluyor kötü bişey değil terleme niktarını arttırıyor oda bi gerçek. . .

9. onurerkan22

onurerkan22 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    benim 1.86 boy 93 kilodayım ve bel bölgem yagla arkalar ve göbek ama bira göbeği gibi cıkan bi göbek değil oturunca belli olan göbek :D arkadaş diyor sporda mutlaka kullanmalısın falan ben gerek görmüyorum doğal zayıflmak istiyorum sizce de kullanmamam daha iyi dimi

10. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    ben ilk 3 4 ay sporda suplement tavsiye etmiyorum vucud adapte olmadan gereksiz bence :) ben kullanıyorum ama 1 yıl oldu nerdeyse spora başlayalı :) üstteki yazdığım gibi etisini söyledim düşünmelisin :) sormak istediğini bi şey warsa özelden ulaşabilirsin

Sayfayı Paylaş