Power Plate

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Euphoria tarafından 12 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Euphoria

Euphoria Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Veteriner Teknisyeni
    Yer:
    Samsun
    Merhaba, 17 yaşındayım. Boyum 1.60 ve 38 kiloyum. Kısaca afrikalı çocuk gibi duruyorum. Vücut şeklim güzel. Tek sorunum kilo. Power plate yaparak vücudumun şekilleneceğini ve yemek yemeyi arttırırsam istediğim gibi kilo alacağımı söylediler. Yağ almak istemiyorum. Kas oranını arttırarak, güzel ve fit gözükmek istiyorum. Spor deneyemim olmadı. Sizlerin fikirlerine ihtiyacım var. 1-2 ay karbonhidrat tozu yada protein tozu kullanabilirim. Sizce ne yapmam gerek? Çocuk gibi durmak istemiyorum. 1-2 ay içerisinde istediğim görüntüye sahip olmak istiyorum. Fikirlerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim. :)

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Agirlik calisman senin icin daha iyi olur

Protein ve Karbo tozuna gerek yok. Beslenmeni düzene sokman yeterli sen icin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:24 ----------

bu arada 1-2 ayda fazla birsey bekleme, cok kisa süre

3. Euphoria

Euphoria Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Veteriner Teknisyeni
    Yer:
    Samsun
    Kilo alamıyorum ve 1-2 ay içerisinde istediğim gibi görünmem gerek. Tozlar büyüme hormonunu da arttırıyormuş. Ağırlık sadece kollarım için olmaz mı?

Sayfayı Paylaş