Power house fitness center

Konusu 'Adana' forumundadır ve tolga_01 tarafından 31 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    POWER HOUSE Hakında ;
    Kurulusmuz 2005 tarihinde açılmıs olup, cardio, fitness, body-building Kilo Alma,Zayıflama,Kondisyon,Polis Okulu,Askeri Okul Hazıırlık alanlarında siz degerli müşterilemize hizmet vermekteyiz.Antrenörümüz 2.kademe belgesine sahip olup, üyelerimiz ile personal training yapmaktadırlar.Makine sistemlerinimz Her Biri Profesyonel sertifikalı, cardio gurubumuz ise avrupa standartlarındadır.Profesyonal olarak hazirladiğimiz sistemimizin, temiz, huzurlu ve ferah bir ortamda keyfini cıkarmayı siz değerli spor severlere bırakıyoruz.

Toros Mahallesi 111 Sokak Coşkun Apartmanı B Blok Bodrum Kat Çukurova/adana[​IMG]

Son düzenleme: 31 Mart 2011
  2. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Power House Picture

Power House Spor center Resimleri

Ekli Dosyalar:

3. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Power House REsimler

Ekli Dosyalar:

4. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    evet fitness icin uygun bir salon fiyat hakkinda blgi var mi?

5. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    fiyattalarımız spor yapmak ısteyen bırı için gayet uygun

6. lost011

lost011 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 15 Yasındayım adanada oturuyorum fitness ,ve zayıflamak istiyorum fiatlarınız uygun veya yaş sınırlaması yoksa gelmeyi düşünüyorum

7. Erotic

Erotic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    7 ay olacak neredeyse buraya baslayali ve gercekten adanada bulabileceginiz en profosyonel, en bilincli hocalara sahip bir yer power house mesela daha ilk haftadan kimseye serbest bench press vermezler, veya t bar rowing, her hareketin oncelikle makarali olanlarina yani makinelere yonlendirirler, programiniz duzeyinize gore eklemelerle iyilestirilir ve her ay olcunuz alinir, golden life gibi olcu bile almamalari soz konusu degil muammer abi ve nazmi abi gayet ilgililer, salonun resimleri eski suanki aletlerin bir kismi yeni, ozellikle butun kosu aletleri elektronik oldu gelip denemenizi gormenizi tavsiye ederim, sahsen adanada 3 salon gezmis, ve istanbuldada birkac salonda bulunmus birisi olarak tecrube, imkan, ilgilenme ve akliniza gelebilecek her konuda power house i tek gecerim fiyati da diger salonlara gore cok cok daha uygun

Son düzenleme: 3 Ekim 2013

Sayfayı Paylaş