Power 90?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mjölnir tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Mjölnir

Mjölnir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar. Spor yapmaya başlayacağım ancak herhangi bir spor geçmişim olmadığı için neyi nasıl yapsam emin olamıyorum. Araştırırken Power 90'ı buldum ve kafama yattı gibi. Yeni başlayanlar için uygun gözüküyor. 24 yaşındayım. Boyum 174, kilom 85. Amacım hem kilo vermek hem de biraz kas yapmak. Fazla kilolarıma rağmen vücudum öyle lömbür lömbür değil :) Bacak ve kalçada kilo yok, üst bölgede var.

Salon için yeterli zamanım yok. Bu nedenle evde spor yapmayı düşünüyorum. Power 90'ı uygulasam ve yapmaya alıştığımda da kardiyo günlerinde l-carnitine almaya başlasam nasıl olur? Dediğim gibi spor geçmişim yok, bu konuda yeterli bilgi sahibi değilim. Bütün bu söylediklerim doğrultusunda öneri ve yorumlarınızı bekliyorum.

2. Cup

Cup Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    l-carnitine faydasi goren cok yok bildigim kadriyla ama etki ediyor %5 gibi mesela

3. Mjölnir

Mjölnir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Önemli olan Power 90'a başlasam mı? Ya da neler yapsam? Tecrübe olmayınca insan ne yapacağını pek bilemiyor. Öyle karambole de bir şeye başlamak istemiyorum. O yüzden bilirkişilerden tavsiyeler bekliyorum.

4. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    power90 p90x ten kolay sanırım
    ben olsam 1-2 hafta ufaktan koşu yapıp vucudu alıstırıp p90x e baslarım hem yağ yak hem kas kazan mantığı daha iyi

5. Mjölnir

Mjölnir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet Power 90 daha kolay. Başlangıç için daha uygun geldi bana o yüzden. Yağ yakma ve kas kazanma mantığı bunda da var ancak daha hafif.
    Bir de spora yeni başlayacağım, P90x baya sıkıntılı gözüküyor. Verim alabilmek için, P90x'i spora alışınca yapmam (mesela Power 90'dan sonra) daha iyi gibi. Yanılıyor muyum?

6. Cup

Cup Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Power90 basla sen , o bitincede fitnessa yazil :)

Sayfayı Paylaş