Power 90 ile birlikte beslenme programı yardım

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve batmanksk tarafından 11 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. batmanksk

batmanksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bugün power 90 programına başladım power 90 hergün var yaklaşık günde 1 saat sürüyor ve ter içinde kalıyorum neyse bu beslenme programını bu siteden buldum ve yağ yakmaya yönelik bir program ben karın kaslarımı ve kol kaslarımı çıkarmak istiyorum bu beslenme programı ve power 90 ile olur mu?

BESLENME:Sabah: 2 tam yumurta yada daha fazla, her türlü yağlı peynirler bol miktarda, domates, biber, zeytin, ceviz.

Öğlen: mercimek veya domates çorbası
    Ardından baklagil yada et yemeği. (kurufasülye, nohut, bütün tavuk yada kırmızı et)
    Yanında mutlaka bol miktarda salata koca bir tabakda. (şahsi tercihim marul salatasıdır, içindekiler: marul, karalahana, yeşil soğan, dereotu, maydanoz, zeytin yağı ve limonu, ton balığı)
    Hala doyulmuyorsa bulgur pilavı, iri taneli bulgurdan.

Akşam: Sebze yemeği. (her türlü mevsim sebzesi, kabak, ıspanak, kapuska vb.)
    Yanında bir miktar et ve salata.
    bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:36 ----------

kahvaltıda tam tahıllı ekmek kullanıcam 2 adet

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Güzel bi diyet programı olmuş :) Kolay gelsin

3. batmanksk

batmanksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:07 ----------

birde antremanı sizce ne zaman yapıyım?

4. batmanksk

batmanksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok mu cevap vericek?

5. ekabir

ekabir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hocam ben de bu programa başlıyorum nasıl memnun musun , beslenme programı konusunda özellikle pek kaynak bulamadım ben de...mevcut paylaşımına eklenecekler olabilir mi?

6. AHOLOMAHO

AHOLOMAHO Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0

9- Nazik ve Saygılı Olun :

9.4. Aşağılayıcı ya da yüceltici sıfatlar kullanılmamalıdır (üstat, usta, hoca, abi, aga, baba, kardeş, dostum, hemşerim vb) Art niyetli olmasanız dahi bu tür hitaplar yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. Kişilere sadece kullanıcı adları ile hitap etmelisiniz.

Sayfayı Paylaş