Polislikmi subaylikmi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Emre94 tarafından 10 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Emre94

Hayır henüz polis sınavlarına girmedim ben, ama düşünüyorum:) Açıkçası başka planlarım var ama polis olursan da hayatını garanti altına alırsın sonuçta. Özel sektörde her zaman açıkta kalma ihtimalin var. İşte bu ikilemdeyim şu anda:) Ama seneye gireceğim büyük ihtimalle o yüzden soruyorum.

2. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    İlk gittiğimde psikoloji testi yaptılar 100 soru soruyorlar değiştirip değiştirip soruyorlar bilgisayarda çözüyorsun.Sorunları çözerken çelişmemen gerekiyor.

3. Apotheosis

Apotheosis Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    BEnde subay olmak istiyorum notlarım çok yüksek gerçi daha 2 senem var ama sağ gözüm 0.25 sol gözüm 0.50 miyop mecburen ameliyat olucam dedem albaydır tanıdığımız orgeneraller mevcut gerçi göz dışında hiç bir problemim yok ama inşallah olur o olmazsa siyasi bilimler okuyacam

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    oraya kendine güvenerek gidipte elenen çok adam var.sana tavsiyem madem amcanda albay gidin bir askeri hastaneye sana elemelerde yapılan bütün testleri uygulasınlar böylece bir anda hayallerin yıkılmaz aşılamaz sorunların varsa başka hedefler belirlersin kendine.ayrıca ameliyat olduğun orada anlaşılıyor :(

5. Apotheosis

Apotheosis Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    ben 8. sınıfta gittiğimde sorunum yoktu kiloyum diye almadılar diğer hepsini geçtim en son yağ oranında elediler ozman torpilimde yoktu şimdi fit birisiyim ama uyku lensi takınca makineyi aldata biliyorsununz uyku lensi tekniğini kullanıcam

6. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    konuyu iyice araştırmakta fayda var sen yinede her ihtimale karşı üni sınavına iyi hazırlanmaya bak.sbs de üst araması dahi yapmazlarken lys ygs sınavlarında adamı içeriye kemerle almıyolar yaş ilerledikce değişimler oluyor :)

7. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    hic biri üniversite kadar güsel degil ama bence polislik not: polis arkadaslarım var 3 tane bir tanede asteğmenlik yapan arkadasım hic memnun degildi lanet olsun dedi yani zorr asskerlik polislikten

Son düzenleme: 13 Temmuz 2012
  8. Apotheosis

Apotheosis Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    SBS ort si 478 di şuan izmirin en iyi anadolu lisesine gidiyorum puanım fen lisesine yetiyordu ama gitmek istemedim işte o olmazsa Boğaziçi siyasi bilimler okuyacağım lise 1 den beri sınava çalışıyorum şuan lise 3 e geçtim ama yaz olduğu halde günde 2 saatimi ders çalışarak geçiriyorum yani her ihtimale hazrılamak istiyorum ve bizim sülalede rakabet var toplamda 7 kuzenim var bunlardan 3 ü ilk 100 e girmişti zamanında öss de ailem bendende ilk 1000 bekliyor gerçi çok zor ilk 5000 ama benim hedefim

Sayfayı Paylaş