Piyasada buluna Toz Form Bcaa 'ların İçerik Tablosu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve legolas246 tarafından 12 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar 4.5 yıl sonra herkese tekrar merhabalar.

Yakın zamanda 5 yıl aradan sonra tekrar spora başlayacağım. Ve cardio yaparken kas kaybetmemek adına toz form bcaa alacağım. 5 yılda baya bir ürün piyasaya girmiş anladığım kadarıyla. Bizim bildiklerimiz piyasadan kaldırılmış vs.:) Yalnız forumda da baya değişiklikler olmuş bu geçen süre zarfında, onları bir önceki mesajımda belirttim, dileyen ordan ulaşıp okuyabilir.

Neyse ben aşağıda ufak bir excel tablosu hazırladım. Excel eklenemiyor siteye, yoksa ordan büyükten küçüğe dilediğiniz değişkeni sıralayarak daha güzel kullanabilirdiniz. Ben ekran alıntısı aldım onu ekliyorum. Resimden sizler de ürünlerin detaylarına ulaşabilirsiniz. Eklemimi istediğiniz başka supplement varsa onu da ekleyebilirim, mesaj ile belirtiniz. Aynı tabloyu piyasadaki whey'ler için de yaptım, bir önceki mesajımdan o tabloya da ulaşabilirsiniz.

Benim başalngıç için tercihim "FA Nutrition Xtreme BCAA 5000" olacak bu arada, dipnot olarak belirteyim.

Ekran Alıntısı.JPG

Saygılar,sevgiler

mali67 ve ujohnz bunu beğendi.
  2. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.439
    Ödül Puanları:
    113
    musclemeds decanate ve universal atomic de ekleyebilirisn listeye

3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    699
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Çok güzel olmuş elinize sağlık.

en popüler bcaalardan birisi olan Xtend'in aslında pek iyi olmadığını da burada görmüş olduk.

Benim asıl merak ettiğim kullanılan hammadde kaynakları ve kalitesi.

4. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara

Hocam bu sporu ben daha öncede yazdığım gibi 5 yıl önce bıraktım, şimdi bu hafta pazar günü tekrar başlamayı düşünüyorum cardio ile. Yalnız supplement konusunda gördüğüm kadarıyla değişen bir şey pek yok.

Eğer bir ürün alır almaz pump etkisi yapıyor, biraz enerji veriyorsa başarılı sayılıyor. Bu hep böyledir. Bu forumdaki o dönemin ergenleri en iyi toz muscletech, Hardline bipro kullandım, bu kadar etki göremedim demesinin sebebi hep budur. Creatine var içeriğinde biraz kas sertleşiyor, öte yandan bipro da böyle bir durum söz konusu değil saf içerik olduğu için. Ki o dönem Hardline'ın sahibi Serhat Bey idi, bu forumda da takılıyordu hep diyordu bipro ham madde olarak TR'deki en iyi toz diye, ama adam inandıramadı gitti. Xtend'deki durumda sanıyorum bu. Ben hiç kullanmadım, ama bodybuilding yorumlarında okuduğum kadarıyla ürün güzel pump etkisi yapıyor. Ondan ötürü herkes tarafından yüksek puan ile oylanmış.

Şimdi hammade kalitesine gelirsek, listedeki ürünlerin hemen hemen hepsi yurtdışında isim yapmış ürünler. Bir ürün İngiltere'de Amerika'da satılıyor ve rağbet görüyorsa o ürünün hammadesini iyi kabul ediyorum ben.

Bigjoy Bcaa pro
    Be Sports Storm

Bu iki ürün hakkında çok bir şey bulamadım. Bunların güvenilirliği konusunda şüphelerim var. Ama diğer markaları ben güvenilir görüyorum.

Yakın zamanda benzer bir tabloyu tablet aminoasitler için yapmayı düşünüyorum.

Saygılar.
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Ağustos 2016 ---

Listenin son ve güncel hali.

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleme: 12 Ağustos 2016
    mali67 bunu beğendi.
  5. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.439
    Ödül Puanları:
    113