1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Pitbull_Mahmut'tan Resimler ... Boy 183 . Kilo 83 : 15 ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Pitbull_Mahmut tarafından 4 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 43 üye.
  1. Pitbull_Mahmut

Pitbull_Mahmut Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    İzmir
    merhaba arkadaşlar foruma katılmadan önce sitede kendimi tanıtayım dedim ...

bu spora 15 ay önce başladım ...allah bir sakatlık göstermezse ömrümün yettiği kadarda bu spora devam edeceğim ...

15 ay önce hiç bir alt yapı yoktu ...
    70 kiloda başladım ... hiç bir sakaltık geçirmedim ... izmir üniversal spor merkezindede bir süre antörnör olarak çalıştım ...

doğum tarihi : 1986

bu spora başladığmın ikinci veya üçüncü ayı mı ne altaki resimler :

buda son halim .. mideye fazla yüklenmediğimden sıfır mide ...

kullandığım ürünler : şimdiye kadar iki kutu amino iki kutu protein tozu ...
    1 kiloluk ve 320 lik tabletlerden . ultimate ...

[​IMG][​IMG]

amaç 95 kilo .. ama fazla yağlı bir şekilde deil ... bakalım ilerleyen zamanda ne olcak ...

2. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    dostum gordugum kadariyla potansiyelin yuksek fakat yanilmiyorsam supplement eksigin weya duzensizligin war sanki ki bence 15 aya az nasi anlatsam sanki supplement kullananlarda bi ayri durusu oluyo mesela pump abiyi elealalim abinin wucudu super bulk bir fotosu yanlis hatirlamiyosam arkasinda supplement kutusuda war sadece zamanlar birbirine cok yakin diye bole bir benzetme yaptim...Bence gelismeye cok acik bi wucut creatin we glutamin takviyesi ile kisa zamanda sonuc alirsin gibi geliyo...Tawsiye disinda yorum yapicak olursak mideye yuklenir guzel bi oranti kurarsan goze daha bi hos gelicek vucudun bu arada ew 10 numaraymis :D euheuhueh

3. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle azminden dolayı kutlarrım önce ve sonra fotolarında katedilen yol büyük.
    yapıcı eleştiri olarakta göğüs te eksiğin var dumbell pullover ı programına ekle derim ,omuz ve sırtıda genişletirsen 10 numara olursun.

4. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    oo en sonunda pitcılerde aramıza katıldı nasılsın mahmut abı kopeklerın durumu nasıl neyse vucut suan ıyı gozukuyo tam kutle kazanabılcek bır vucut hafıf zayıflayıf saglam kutle atabılırsın calısmalarının devamını beklıyoruz

5. zafer1140

zafer1140 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tasarım uzmanı
    Yer:
    istanbul
    tebrik ederim

gelişme çok iyi bencede eksik olarak gördüğüm ilk şey arka omuzların hiç yok gibi. gögüsler iyi ama alt göğüsü bence biraz daha toplarlamalısın. yan açışlar göğsünü genişleticektir...

6. Pitbull_Mahmut

Pitbull_Mahmut Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    İzmir
    eleştirileriniz ve yorumlarınız için tşkrler arkadaşlar ... yapıcı eleştirilerinizi göz önünde bulunduracağım ...

bu arada emrah arkadaşım hoşbulduke heryerden çıkıyoz böyle :D köpeklerin durumu sitede orda paslaşırız ...

kolay gelsin ...

7. etsutyumurta

etsutyumurta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gayet guzel bir degisim yalniz arkadaslarinda dedigi gibi mide calisman sart. boyle biraz orantisiz duruyor, estetik kat ise ozamn perfect olcek

8. citronium

citronium Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    R6 mın Götürdüğü Yer
    tebrik ederim iyi bi gelişme göstermişsin...
    şu halde + bir de mide olsaydı bence süper olurdu...
    bu arada en son fotoda eşofmanı ters mi giydin ? :D

9. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bence oldukca güzel vucut 15 aya az dıyen arkadasımızın bilgisinden suphe duyarım bence 15 ayda fazla bile olmus gelişme :D :D artı pumpu ornek göstermiş herkesın pump gibi anatomisi olmasını bekleyemezsin ki mahmutunda anatomisi bence cok ıyı basdarılar mahmut bence super olmus saygılar

10. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    katedilen yol çok çok iyi 1.5 sene gibi kısa bir sürede mide calış demişler sakın mide calışma tek kas gurubu girip hayvan gibi agır kilo gireceksin 3x8 li 4x8 li idamna bitiminde sadece 10 dakika cardio yapıp bırakıcaksın mideyi diyetle götürürsn bu vucut iş yapar kutluyorum

11. Pitbull_Mahmut

Pitbull_Mahmut Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    İzmir

Son Formum . 08 şubat 2009

12. Pitbull_Mahmut

Pitbull_Mahmut Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    İzmir
    3. seneye giriyorum .

6 aydır suplement kullanmıyorum . tamamen ev yemekleriyle devam ediyorum . naturel ve güzel bir vücut için devammm ;)

bu arada kiloyu yazmayı unutmuşum . kilo şu an net 90 kg :)

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Şubat 2009
  13. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    mahmut son resimlerden bu yana ciddi şekilde yol katetmişsin. dolgun bir
    vücudun var. büyük bir ustalıkla eski resimlerden sonra çok sağlam bir şekilde foruma dönmen çok güzel. vücudun un eksik yerleri ne gelince; ilk resimdeki poz yüsünden sanırım kanatların eksik duruyor. keşke önden çift biceps versedin o kolları en dolgun şekilde ve kanatlarıda beraberinde görebilseydik. bicepslerin çok dolgun ve uzun bir kas kütlen var. 2. bir eksik yer üst göğüslerin. üst göğüslerin fena değil yanlız bu kesilmiş göğüsün tamamlanması gereken tek yeri. güzel vücut mahmut, omuzların genişliği iyi fakat belin ve trapezler dar göstermiş. belini inceltebilirsen çok estetik bir vücut çıkacak ortaya. bu arada trapezler de kaçmadı gözümden.

bacak çalışıyormusun varsa resim alabilirmiyiz?

14. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    vücut gayet güzel. iyi bir yolda ilerliyorsun. umarım hedefine ulaşırsın.

15. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    gelişme gerçekten çok güzel tebrik ederim ilk resimle son resim arasındaki fark muhteşem demekki bir miktar genetikte yardımcı olmuş supplement olarak neler kullandın

16. CeZa_deLgado

CeZa_deLgado Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    walla helal olsun göğüs bölgessini iyi geliştirmişsin simetrik açıdan güzel duruyor bicepslerinde kendini belli ediyor zaten.Mide ye de biraz yüklensen çok kral vücudun olur kolay gelsin.Ev yemekleriyle devam ediyorum demişsin en iyisini yapıyorsun bence tebrikler.

17. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Azminden dolayı kutluyorum seni.. İlk resmine bakıyorum bi de buna.. İlk resminde benim şu anki halimden biraz daha kötüsün. Bu resmin ise hayalim diyebilirim. Seni kutluyorum başarılarının devamını yürekten diliyorum. Ayrıca ölçülerini öğrenme şansım var mı ?

18. Pitbull_Mahmut

Pitbull_Mahmut Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    İzmir
    güzel yorumun için teşekür ederim dostum . ilk resmi çekerken malesef fotoğraf makinasının pilleri bitmişti o yüzden devamını getiremedim .
    üst göğüs konusunda haklısın . zamnla oda olur . bu sporda şunu öğrendim . sabır sabır sabır . gerisi boş :) hı birde genetiğin elverişliyse problem yok demektir . bel konusuna gelince resimdenmidir bilinmez aslında kalın değil . omuzlarıma göre baya bir ince .

bacak çalışıyorum . boyumun uzun olmasından biraz zorluyor gelişimde . ama yinede üst bölgeye uyum sağlıyor diyebilirim. tek sorunum kalflarda .
    en kısa zamanda onlarıda eklerim .

teşekür ederim . hedefime aslında ulaşmak üzereyim ama askerlik nedeniyle artık başka bir bahara kaldı hedefler .

kesinlikle haklısın . genetik bu sporda çok önemli . supplement olarak amino ve protein tozu dışında hiç bir şeu kullanmadım . onlarıda 6 aydır kullanmıyorum . artık kullanmayıda düşünmüyorum . bir süre sonra bana göre ihtiyaç duyulmuyor . gereksiz geliyor şimdi .

güzel yorumun için teşekür ederim arkadaşım . midenin sırrı yüklenmekte değil diyette . evde ne pişiyorsa onu yiyoruz napalım türkiyede bu sporu anca bu kadar yapabiliyoruz . aslında şikayetçide değilim . gayet iyi devam ediyoruz allaha şükür ...

teşekür ederim arkadaşım . bende ilk resimdeyken biraz kilo almayı hayal etmiştim . işte bu pozsyona kadar geldik . severek ve istiyerek .

ölçü konusuna gelince . inan hiç ölçüm yapmadım . eskiden yapardım onu . artık gerek dumuyorum . benim için adelenin görntüsü önemli . ölçüsü önemli değil .

bench_Othums:

19. makineci

makineci Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler gayet başarılı bir çalışm olmuş. özellikle trapez ve omuz uyumunu çok iyi yakalamışsın. bir arkadaşın belin kalın yorumuna da katılmıyorum, üst tarafa göre ince bile bence. şimdiye kadarki pozlarında üst göğüs ve mide eksik görünüyor. ayrıca sırt-triceps-biceps-bacak pozlarını da eklersen mevcut formunun daha iyi olur. tekrar başarılar.thums:

20. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    İyi çalışmışın gerçekten.Tebrikler.

Sayfayı Paylaş