Pitbull bebeğe tecavüz etti!..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve [Zafer] tarafından 15 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Bebeğe tecavüz etti

[​IMG] ABD'de Pitbull cinsi köpek 2 yaşındaki erkek çocuğuna tecavüz etti.

ABD'de 2 yaşındaki erkek çocuk, evin Pitbull cinsi köpeğinin cinsel tacizine uğradı. Zorlukla kurtarılan bebek hemen ameliyata alındı.
    ABD'nin Lockport kentinde yaşayan bir anne, 2 yaşındaki oğlunun evde besledikleri Pitbull'larının cinsel tacizine uğradığını söyledi. Köpeğin saldırısı üzerine polise haber veren genç kadın, "Oğlum altını kirletince bezini çıkardım. Ona yeni bez almak için yan odaya geçtim. Bu sırada oğlumun çığlıkları üzerine odaya girdiğimde köpeğin bebeğimin bacaklarını ve midesini ısırarak, oğluma tecavüz etmeye çalıştığını gördüm" dedi. Köpeğin ağzında sokağa kadar sürüklenen bebek ise ancak komşuların da yardımıyla kurtulabildi ve hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. Köpeklerin kokulara oldukça duyarlı olduğuna dikkat çeken uzmanlar, "İnsanlar sadece 5 milyon kokuyu ayırt edebilirken, köpekler 250 milyon tür kokuyu alıyor. O sırada odada olan ya da bebeğin idrarından gelen farklı bir koku köpeği cinsel birleşmeye hazır hale getirmiş olabilir" yorumunu yaptı.

2. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    İlk yorum benden,hala bu hayvanı beslemekte ısrar edenler,arkanızı kollayın :D

3. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    YUH :confused: :shock: :mad:

4. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Bu hayvanlar genleriyle oynanarak yaratılıyorlar ne bekleyebilirsin ki doğuştan defolu.Tecavüzde eder öldürürde

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    inanin sok oldum,sanirim bu pitbulllarda cok sorun cikiyor.

6. novaJRdeli

novaJRdeli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu pitbull lardan feci derecede nefret ediyorum.acaip köpek seven birisi olarak bu hayvanın köpek ırkına ihanet olduğunu düşünüyorum.Allahından bulsun.

7. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Normalde bu tür cevapları yazanları uyarıyoruz ama bu habere verilecek başka yanıt düşünemiyorum kafa_

8. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    ben bu kopeklerı sevıyorum ve beslıyorum pitbull beslemek herkezın harcı degıldır o kopegı nasıl programlarsanız oyle yetısır ve kopegın ıhtıyaclarını karslılamak zorundasınız kesın kopegın cıftlesme zamanı gelmıstır kopegı ılıskıye sokmamıslardır doktorun degıgı gıbı kokudan kannaklanıyo sonucta kopekler cıftlesırken bırbırının poposunu koklar sonra cıftlesır pitbull beslemek cok zor

9. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    Normallll

EMRAH kardeş tamam pitbulları sevdiğini biliyorum.ama bu kadın köpeği tecavüzemi programladı hyper_ tamam köpeğin çiftleşme zamanı gelmiş olabilir ama programlama ne bileyim bana pek mantıklı gelmedi.....olaya şu taraftan bakmak lazım kaçtane safkan köpek ırkı var kaç tane insan eliyle yapılan

10. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    haber şişirme olabilir arkadaşlar bir de işin o kısmını düşünmek gerek. Ve pitbulların tamamen yetiştirme tarzına göre hareket ettikleri de gerçektir. En sert köpek bile doğru yetiştirilirse hele ki bebeklere karşı müthiş korumacı olur. Bir güvenlik şirketinin elemanlarının başında bir arkadaş vardı onun pitbull'u mesela tam tersine alabildiğine oyuncuydu. Daha beni ilk görüşünde kucağıma atladı kendini sevdirdi. Sahibine sadık bir hayvan pitbull. Saldırı emri almadan hareket ediyorsa ya da butür ekstrem hareketler yapıyorsa bilin ki yetiştirilme tarzındandır.

11. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    golden cinsi dünya güzeli bi köpek yerine pitbul tarzı bi canavar beslenmesinin mantığı nedir?

12. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Her ne cins köpek olursa olsun bana göre özellikle de küçük çocuklu bi evde köpek beslemek rus ruleti oynamaktır.İstediğin kadar programla istediğin eğitimi ver,o bir HAYVAN.İçgüdülerine göre hareket eder,ve içgüdüsü o an neyi söylerse onu yapar,ne programlanmayı takar ne de başka birşeyi.

Benim küçükken yazları gittiğim köyde bir kangalım vardı.Yavruluktan itibaren elimizde büyümüş ve çok çok uysal bi köpekti.Zaten kangal her ne kadar güçlü bi köpek olsa da rottweiler,doberman,pitbull gibi köpeklere kıyasla ne kadar sadık ve uysal olduğunu herkes bilir.3 yıl boyunca benle beraber büyüyen,benle dans edecek,arabayla giderken kaç km peşimden koşacak kadar beni seven,bana sadık olan köpeğim birgün hiçbir sebep yokken bahçede üzerime atladı ve elbiselerimi parçaladı!Yakınlarda babam ve köyden diğer adamlar kürekle mürekle zor aldılar köpeği üzerimden!! Ama onun bi suçu yok ki,o an belki birşeyden tahrik oldu ve içgüdüleri ona ne emrettiyse onu uyguladı!Yani diyeceğim o ki ben en sevdiğim ve yumuşak başlı olan kangal köpeğine bile yüzde 100 güvenmezken bu canavara nasıl güvenip te üstelik evimde besleyebilirim?

13. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Ünlü sunucu Pitbull'un saldırısına uğradı.

Uğur TÜRKMEN[​IMG] Ünlü sunucu Pitbull'un saldırısa uğradı. Ölümden nasıl döndü.?

Ekranların başarılı sunucusu Öykü Serter, komşusunun Pitbull cinsi köpeğinin saldırısına uğradı. Evinden spor yapmak için çıkan güzel sunucu Öykü Serter, yan komşusunun katil köpek olarak bilinen Pitbul cinsi köpeğinin saldırısına uğradı. Ülkemizde ve birçok ülkede beslenmesi yasak olan Pitbull cinsi köpek,sunucunun sağ baldırını kopardı. Serter,yüzünü vücudunu korumak için Pitbul'a elleriyle müdahale etmeye çalıştı.Saldırıdan ağır yaralı olarak kurtulan Serter'in vücudunun birçok yerinde derin yaralar var.Özel bir hastanede tedaviye alınan Serter'in durumunun kritik olduğu açıklandı.

Kaynak:hurriyet.com.tr

BIKTIK ARTIK!.....

14. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    rottweiler,doberman,pitbull gibi köpeklere kıyasla ne kadar sadık ve uysal olduğunu herkes bilir....

burda çok yanlısın var rottweiler müthiş sadık bir köpektir ve yetiştirme tarzı ne olursa olsun çokcukları çok sever

15. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    pitbull goruslerınıze katılmıyorum kopegı egıtmezsen sahıplenmeyıde bılmez demekkı kopegını egıtememıssın ben ne kadar konussam bos ama 1 kere pitbull besleyın dedıklerımı anlıcaksınız ve baska hıc bır kopegın yanına yaklasmıcaksınız bundan adım kadar emınım pitbull ne kadar vahsıse okadar koruyucudur ve cok zekıdır 4 yasıdakı cocuk beynıne sahıptır saygılar

16. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    Forumdaki kimsenin başına Pitbull Cinsiyle ilgili bir sorun gelmemesi dileğimiz. Ama herşeye rağmen kanundaki uygulamalar nedir ve böyle bir şeyle karşılaşıldığında dayanağımız olan bir tebliğ veya yönetmelik varmıdır? Bilgi dağarcığımızın bir köşesinde bulunması bakımından Pitbull beslemenin yasak olması ile ilgili Yönetmeliği eklemek istedim.

Resmi Gazete Tarihi: 12.05.2006 Resmi Gazete Sayısı: 26166

HAYVANLARIN KORUNMASINA DAİR UYGULAMA YÖNETMELİĞİ
    ÜÇÜNCÜ KISIM
    Ev ve Süs Hayvanı ve Kontrollü Hayvanları Bulundurma, Sahiplenme Şartları ile Yerel Hayvan Koruma Görevlileri ve Ev ve Süs Hayvanı Satan Kişilere Verilecek Eğitim​

BİRİNCİ BÖLÜM
    Ev ve Süs Hayvanı ve Kontrollü Hayvan Sahiplenilmesi ve Bulundurulması​
    Ev ve süs hayvanı ile kontrollü hayvan bulundurma ve sahiplenilmesi şartları ​

MADDE 12 – (1) Ev ve süs hayvanı ile kontrollü hayvanı bulunduran veya yeni hayvan sahipleneceklerde aşağıdaki şartlar aranır:
    a) Ev ve süs hayvanlarını, onaltı yaşından küçükler sahiplenemez.
    b) Pitbull Terrier ve Japanese Tosa gibi çevresine tehlike arz eden hayvanlar sahiplenilemez, üretilemez ve satılamaz.

17. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    pitbull besleyenleri kınıyorum.........

18. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    ister kına ister nefret et bu dusuncelerınle haynva ırkından bırını ok edemezsınız turkıyede bu ıs herzaman surer hatta bu ay 29 unda kemerburgaza beklerız bulusmaya 100 kısı gelıyo :) bu arada gecen kadıkoy 6 yolda cektıgımız bır resmı gonderım cok komık amreıkan pitbull terrier red nause ve honda activa

19. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir

Ben uyarıldım kabul ediom da...
    Hakikaten şaşırtıcı...

Bi de fikrimce bu köpek ırkı çok sevimsiz ve köpeklerin sadıklık özelliğine çok aykırı...Bu köpeği yetiştirmeyi seçenlerin amaçları ne bilemem tabi; herkesin kendi zevkidir; tartışılmaz...

20. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar bide isin su kismi var..be almanyada bu olaya cok tanik oldum.köpeklerde bebekler gibi genelde evde gördügünü yaparlar.avrupada olsun amerikada olsun bi cok erkegin köpegi disi kadinlarin köpegi ise erkektir.yani insanlarda cok cinsel sapiklik var...belkide bu kadin yani bebegin annnesi köpekle hep kendisi iliskiye giriyordu bunu ögrenen köpek her zaman her insana deneyebilir...ve olan o zavalli bebege olmus olabilir

Sayfayı Paylaş