pitbull arıyorum

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve emrah tarafından 12 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    beyler yavru pitbull arıyorum uygun fıyata cınsı onemlı degıl ben ıstanbuldayım yerde farketmez heryere gelırım

2. pitbull

pitbull Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende pitbull varrr

slm kardeşş ben uretir satarımmm bazende dövüştürürüm şaka şaka bana ulaşş yaVRU VAR

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    emrah pitt e bakmak kolay değil senin daha askerliğin var kim bakacak sora sokaklara salmada :)

4. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    hala safkan sağlam bir pitt arıyorsan, seni yönlendirebilirim. Reklama girmemesi için burda belirtmiyorum ama özel den bana iletirsen yardımcı olabilirim...

sevgilerle....

5. raskolmurat

raskolmurat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aradığğın bumu

öndeki siyah beyaz yavru satılık erkek resimde 24 günlük(07/03/2009) anne nin ilk yavruları iki erkek doğurdu. anne baba resdimleri var
    inegöl tel:05067795790 fiyat 500 ytl

Ekli Dosyalar:

6. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Yasak değil mi bu canavarların beslenmesi ve satılması?

vandamme bunu beğendi.
  7. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.595
    Ödül Puanları:
    103
    Merhaba,

bir arkadaşta var. 40 günlük 300 TL istiyor. Tel.: 0531 653 13 89

Selamlar

8. xpluckboyx

xpluckboyx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw bizim sokakta başıboş bitane var ödüm kopuyo ama sade bana bişey yapmıyo manyak bişey siyah renk

9. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    pitbull hayatimda besledigim en iyi ve hicbirzaman pisman olmadigim bir kopek bendeki birbucuk yasinda amerikan pitbull parlak tuylu ve cooook tatli biraz deli oldugu konusu dogrudur hicbir zaman ne yapacagi belli olmuyor hic saldirgan yetistirilmemesine ragmen isirmak nedir bilmemesine ragmen genede dikkatli olmak lazim ama eger sorumlu bir insansaniz ve kopekler hakkinda yeterli bilginiz varsa besleyiniz hic pisman olmazsiniz bikere alistinizmi diger kopekler size cok yapmacik gelmeye baslar pitbull kendine birtane sahip tanir ve baska kimseyi dinlemez asiri zekidir

10. vandamme

vandamme Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Bu pitbull lar sadece tek bir kişiye,yani sahibine karşı bağlı kalabiliyo diye duymuştum. televizyonlarda o kadar bu canavarlarla ilgili vahşet haberleri yapılmasına rağmen neden bu pitbull merakı anlamış değilim. bence tek bir sebebi var,o da gösteriş merakı,hava atmak için.istisnalar olabilir ama çoğunluk hava atma için bu canavarı satın alıyo bence. 2-3 sene önce haberlerde görmüşsünüzdür,sahibinin bebeğini öldürmüştü pitbull. haberleri de kanera bırak,zaten çevrenizde de şahit olmuşsunuzdur bu köpeklerin nasıl dengesiz olduğuna. Ben hiçkimsenin bu cins canavarı tatlı olduğu için beslediğine inanmıyorum.tamam yavruyken her hayvan tatlı olur tabi,ama ya büyüdüğü zaman??? Sadece tek sahibinin komutlarını dinleyen,diğer insanlara ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir canavarı besliyosunuz,sokakta gezdiriyosunuz.akıl karı mı sizce? sokakta resmen bir canavar gezdiriyosunuz ve bu canavardan insanların korkması malesef canavarın sahibinin hiç umurunda olmuyo... bu büyük BENCİLLİK değil de nedir,var mı başka bir açıklaması????? başta da dediğim gibi, pitbull cinsi canavarı büyük çoğunluk hava atmak için,aklınca farklı olmak için,marjinal olarak aklınca toplumda iyi bir statüye sahip olacağını düşünerek cehaletten besliyor,bencillikten besliyo...

11. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    vandamme arkadasim bunun hava atmakla alakasi yok hava atmak isteyen rot alir pitbull apayari birsey benim kopegim birbucuk yasinda ve daha kimseye en ufak bir saldiridi bulunmadi ama ben kendi kopegime hala guvenmiyorum dengesiz hayvan cunku ama onu cok seviyorum dolastirirken mutlaka agizlik takiyorum birazda yetistirmeyle ilgili pitbull olmayap cok daha vahsi yetistirilenler var niye pitbull soruna geliyim o hayvan bir kopek degil bir insan gibi sizinle iletisim kurabiliyor sizden yakinlariniza gosterdiginiz ayni saygiyi cocugunuza gosterdiginiz ayni otoriteyi istiyor bunlari yapamiyacaksan pitbull la isin zor demektir ama onun disinda bir hastalik bu baska kopege birdaha bakamazsin imkani yok hep pitbull istersin yasaman lazim en basitinden benim kopegimden ornek veriyim arkadaslarim gelince herkes koltukta oturuyorsa yer yoksa yerde oturur ama birisi kalkarsa aninda oraya gecer ve ben demedikten sonra asla inmez yiyosa indirin gibi bide bakis atar kimse mikinde degildir benden baska anlatabiliyomuyum cok farkli son olarak eger sahipleri adam gibi yetistirirlerse ve her onune gelen kopekten anlamayan pitbull almazsa hicbir sorun olmayacaktir ama malesef biliyosun ulkemizde bu kopeklerin cogu dovus amacli saldirmaya yonelik egitiliyor

vandamme bunu beğendi.
  12. vandamme

vandamme Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Keşke herkes sizin gibi bilinçli olarak yetiştirebilse işte,keşke pitbull veya başka cinste saldırgan olan köpeklerini gezdirirken ağızlarına ağızlık taksalar. ama malesef bizde ağızlık takılmadığı gibi tasmalar da epey uzun tutuluyo.insanlar sırf bir köpek yüzünden gideceği yolu dahi değiştirebiliyo ama ne yazık ki genelde bunlar sahiplerin ne yazık ki hiç umurunda olmuyo.Şunu da söyliyim,çoğu köpek sahibi der ya hiçbirşey yapmaz korkmayın diye.bunu bize söylemenizle bir anda köpek korkumuzu mu yenicez biz dimi?? ne alakası var?? tamam köpeğin belki çok sakin,hiçkimseyi ısırmamış olsun,işte öyle olsa bile yine de sahiplerin köpeklerini insanların gezindiği yerlerde tasmasız olarak gezdirmelerine çok kızıyorum.bu resmen kul hakkına giriyo. Günümüzde artık anne babalar bile malesef çocuklarından bazı konularda tam emin olamıyoken(örnek uyuşturucu,sigara kullanıyo mudur acaba vs. gibi), köpek sahiplerinin adeta sanki o da hayvanmış gibi köpeğin her anındaki,bulunduğu her davranışındaki psikolojisini nasıl tam olarak çözebilir şaşıyorum.sonuçta hayvan bu. dediğim gibi keşke herkes sizin gibi bilinçli olarak yetiştirse hayvanlarını sorun kalmayacak.size sadece şurda katılmadım,ilk cümlenizde.bunun hava atmayla alakası yok demişsiniz.tamam size inanıyorum ben ama siz istisnasınız, çoğunluk hava atmak için alıyo bence. En son şunu söyliyim,bu konuda dediğinize göre bilinçli birisiniz ama yine de eve arkadaşlarınız geldiğinde ve anne babanızla,varsa kardeşlerinizle de yaşıyosanız, çok dikkatli olun evdekilere zarar vermemesi için,tek bırakmamaya çalışın pitbul ile evdekileri. gerçi birini ısırırsa siz bile Allah korusun belki engel olamayabilirsiniz çünkü biliyosunuz pitbull ısırdı mı ne yaparsanız yapın ısırdığı et parçasını koparmadan bırakmıyo eti,çeneleri çok güçlü oluyo.Yine de dikkatli olun derim

13. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    evet keske herkes bilincli olsa bilincli hayvanlar egitilse ama iste malesef olmuyo en basitinden insanlarda bole kopeklerine bir tutturma hevesi var helede pitbull sa hemen baslarlar tutututu diye ya kardesim tutmasin niye hayvani saldirganlastiriyosun sikayet olsa yasak zaten gelir alirlar kopegini uyuturlar dediginiz konuya gelince zaten gelen kisileri benim kadar iyi taniyor bebekliginden beri onlari goruyo tanimadigi kisi oldugu zaman genelde odama kapatirim onu ne olur ne olmaz diye ben varken bise yapmaz gozumun icine bakar ama cikmak zorunda kaliyosun bakkala cakkala gidiyosun en iyisi odaya koymak orda takilio kendi basina
    okadar konusmusken bikac resmini koydum bizimkinin :D

http://img25.imageshack.us/my.php?image=n201407426315448666035.jpg

http://img15.imageshack.us/img15/9853/n201407426317929428047.jpg

14. dvrzener

dvrzener Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Pomeranian Boo cinsi sahıplenmek ıstıyorum fıkırlerınız nelerdir ?

Sayfayı Paylaş