pikevitin yağ yakım günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve piskevit tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. piskevit

piskevit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar az buçuk kendimden bahsedeyim :) yaşım 28 boyum 180 ve kilom 86 özellikle göbek ve bel çevresinde yağlanmam var. kilo alıp vermeye alışkın bi bünyem var :) spora ara verip iş hayatında boğulunca tabi yine göbeğimiz aldı bağımsızlığını yürüdü :) pazartesi tekrar spora başlayıp diyete hoşgeldin diyeceğim . antrenman olarak bir gün kardio bir gün ağırlık düşünüyorum . spor salonundaki hocayı pek gözüm tutmadı :) . diyetim içinde sabahları (7:30-8) 4 yumurta 2 si beyaz 2si tam olarak yanına lor peyniri 50 gram (10:30) 15-20 adet badem (12:30-13:30) öğlen yemeği tavuk ızgara yanına salata akşam (1800-18:30) 150 gr. tavuk göğsü 100 gram bulgur mevsim yeşilliği ve yoğurt . 20-21:30 antrenman saati antrenmandan sonra lor peynırı ve çok acıkırsam yeşil elma yiyeceğim. gün içerisinde bol su tüketimi yanı sıra yeşil çay ve günde en az 2 bardak kahve içerim. suplement olarak l-carnitine ve cla kullanacağım. görüş ve yorumlarınızıda bekliyorum.

Sayfayı Paylaş