Piercing çılgınlığı-Bunasıl Bir zevktir.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Veyron tarafından 2 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce

2. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Zevk değil işkence resmen.İnanır mısınız vücudunda bu kadar piercingle gezen insana zevk meselesi,hayat tarzı,aksesuar yapmış diye saygı duyuluyo ama vücut çalışanlara asla gereken saygı ve anlayış gösterilmiyo,ne kadar trajik :cry:

3. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    çok doğru söylemişsin zfrskr, bizim sporumuza insanlar hep önyergıyla yaklaşıyor melesef. Bu arada cidden bu nasıl bir zevktir yaa :?

4. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Anlamak mümkün değil gerçekten.Zevk meseli tabi,saygı duyuyorum ama Zfrskr'ın dediğine de katılmamak elde değil.Piercingli(nedir bunun Türkçesi bilmiyorum,hızma olabilir) insanlara gösterilen anlayışın onda biri vücut geliştirme yapan insanlara gösterilmiyor.Üzücü bir durum.

5. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ya ne zevki arkadaslar hani agzımın bozulması gereken sey ama neyse sonra gerikafalı diyolar bana bunları yapanlarda cagdas insan oluyolar ben gerıkafalı allah akıl fikir versin :D

6. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    estetikden çok uzak.buram buram mazoşizm kokuyor bu resimler

7. cena

cena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevdigim kiz onun icin olecegim kiz yani kiz arkadasim!piercing hastasi kasinda birtane var simdide dudaga istiyor daha fazlasini yasakladim yoksa bir fotograflar gosterdi oloe sevgilim olsa intihar ederimW!anlamiyorum ne zevk aliyor ama sokakta aptal gb her yerinde metal yigini ollanlari gorunce bende istiyorum diyor ve ben nezaman kasli guzel vucudlu birini gostersem ee bu ne olma bole diyor ama saygi gosteriyor bende o gosterdiginde olmaz boylre diyorum!!zevkle alakasi var ama bana gore kotu bir zevk iskence aci ve her yerinde metal olanlari bir elektirige sokacaksin sonra anlicaklar piercingi :evil:

8. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    :D dostum oncelikle forum dertlesme kisminda birsuru kiz arkadasi tarafindan terk edilen weya sorunlari olan war bence bi goz at ote yandan forumda yakinlariniz ne dusunuyo diye bi kisim warki eslerden mukemmel yorumlar da war karar senin fakat su kadarini soliyim saglam bir metalci olarak sag kasimdaki piercingi cikardigimda az da olsa kasimda dusme oldu hic hos deil dudak piercingine gelince ise arka tarafindan disleri we dis etini maahfediyor..Kulak kikirdagina yaptiginda yanlis bi noktaya geldiginde okadar sisip aci weriyoki inanamazsin bunlari sana duyduklarimla degil BİZZAT YASİYARAK anlatiyorum...Bu arada er yada gec bi kizin kolay kolay sewemiceni anlarsin...

9. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    "Görün lan beni!" diye bağıran insanların işi bu piercing. Kendini ifade etme çılgınlığı var arkadaşlar. "Xpress-on kapaklarla kendinizi ifade edin" diye reklam yapmıştı zamanında Nokia. Bu da aynen öyle. Bir nevi "I wanna be somebody" vukuatı. Her tarafımı deldirdim bir sorun derdin ne diye anırıyor bu adamlar.

10. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Güzel açıklamaydı seninki Scwarz.''Görün lan beni!'' olayı tamamen,haklısın ;)

Bu sırtı, kaşı, k.çı deldiren insanlara benzeyen bi grup daha var.Görün lan beni vücutçuları tayfası diyelim o insan grubuna :)Gerçek sporcular iyi biliyor bu tayfayı.Şöyle ki adamlar narsizmin ve kendini gösterme çabasının uç noktasındalar,güzel vücut ta yapmış oluyo bi çoğu da takdir ediyorum zaten emeklerini.Ama okula şubatta,martta yüzücü atletiyle gelmeye ya da yürürken kendini kasmaya çabalamaya hiç gerek yok.Zaten vücut yapan bi insana normal kıyafetler ve jean üstüne dikilmiş gibi oturuyor ve yakışıyor,takım elbise de öyle,Coleman dışında üstünde takım elbise yakışmayan vücutçu görmedim,o da istisna bi adam :D Yani bi kaç istisna dışında normal ve sade kıyafetlerinizlerle öyle özelsiniz ki hiç kendinizi kasmaya,göstermeye çalışmanıza gerek yok :) Böyle olunca zaten ülkemizde hala saçmaca önyargıları bulunan vücut geliştirmeden milleti daha da soğutuyorlar :cry:

11. cena

cena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum yapma simdi kirdin beni ;) ben 1.5 senedir birlikteyim ve o kiz icin turkiyeden bu arada bakude okuyorum 1 gunluk ziyaret icin yazin antalyada tatildeyken ozledim diye yanina gittim 650 dolar ucak parasi ve sabah gittim aksam geldim geri.en kucugunden ornek vereyim fazla sey saymak istemiyorum ;) herkez isini bilir insanlar kendini kandirir ama durust bir kalp hic birseye kanmaz emin ol

12. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Herkesin kendine özgü insanların gözüne sokucaı şeyler wardır.Örneğin wücut geliştirmeyle ilgilenenlerin kasları..
    Eğer hiç bişii yoksa yapamıosa piercing,döwme yada kafanın üstünden 2 metre saç :lol:

13. androm

androm Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Paris
    buradaki uc ornege bakip piercing veya kupe veya benzeri aksesuar tasiyanlari senin tabirinle "bisii yoksa" diye degerlendirmemek lazim. bu resimdeki mazosist ornek bir yana "bicok seyii" olup piercing yapan insanlari bu kefeye koymamak gerek.

14. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Yırtık pantolonlar tenekelerle dolu bir surat .Kulağındaki sennhesir kulaklıkların sesi yüzünden içinden gelen sesi duyamayan duygusuz umursamaz bir sürü insan var sokaklarda.
    VÜcudunu en çok teşhir eden vücutcu bile bunlardan daha fazla saygıyı hakediyor bence.

BKZ: yozlaşan gençlik

15. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bende buna kesinlikle katılıorm zaten o konuda kimsenin şüphesi yoktur eminim..Ama her insan dikkat çekmek istio ne kdrda''kendim için yapıorm'' desekte.

androm; yanlış anlaşılma olmasın hiç bişii yok derken,kendinden yani nası desem neyse anlatamadım ya :lol:

Sayfayı Paylaş