personal trainer seçim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fathakkuss53 tarafından 25 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. fathakkuss53

fathakkuss53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkdaşlar 7.5 aydır body gidiyorm 106 kiloydum suanda 83 kiloyum yağ oranım %34 iken %18 e indi
    pt için kenzo karagöz var birde berkay türkkan var berkay türkkan hangisini tercih etmeliyim kenzo fazla ilgilenmiyor ve biraz fiyatlı paketleri ne yapmam lazım yardımcı olurmusunz. önerilerinizi bekliyorum

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Slm online pt likten bahsediyorsun sanirim ?

3. fathakkuss53

fathakkuss53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet uzaktan eğitim :)

4. basemode

basemode Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Savaş Cebeci'nin videolarını izlersen ücretsiz olarak ilerleyebilirsin. :)

5. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Kimsenin kazandigi paraya mani olmak istemem ama uzaktan egitim olayi bu sporun dogasina cok aykiri bence adam sen idman yaparken yaninda olacak ki yanlis yaptigin eksik yaptigin seyleri aninda duzeltecek idman bilgisi haric ince ayarlari da , ne biliyim yani uzaktan pt aldigin kisi bir tuluğ topa , serdar aktolga ahmet enunlu mahmut irmak falan degilse zaten siradan bilgileri internetten bedavaya bulabilirsin

Bozo-Baku ve Thorm bunu beğendi.
  6. Crazyfruious

Crazyfruious Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Bide özgür mustafa geldec var ilk ptcidir.ona bak fiyati kenzo ya göre 6 7 kat fark ediyor

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. fathakkuss53

fathakkuss53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar haklısnız ya ne bileyim bu iş biraz zor gibi yardım almadan yapamayacagı kanaatindeyim.

8. Crazyfruious

Crazyfruious Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Bide özgür mustafa geldec var ilk ptcidir.ona bak fiyati kenzo ya göre 6 7 kat fark ediyor

9. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Bende kendisini daha önce önermiştim fakat artık tam tersi düşüncelerim var. Geçen gün dedim ki ; hocam sizinle 3 ay çalışalım bodyforumtr'yede başlık açayım, dediklerinizi harfiyen uygulayayım, her hafta fotoğraflarımı ekleyeyim aklında kuşku olan varsa gidersin, beğenmeyende çalışmasın. Adam cevap vermeyi bırak engelledi :) Olumsuz yorum yapanlarıda engelliyor, eleştiriye tahammülü yok. Sürekli steroid kullanmadığından, karşısında en çok duranın kendisi olduğundan bahsederken geçen gün bir yazısında yarışmadan önce kullanmıştım dedi. Yani imanın dediğini yap yaptığını yapma olayına döndü iş. Öyle ben ilk uzaktan eğitimciyim, yok ben tr'de ilk üçe girdim, yok tr şampiyonu çalıştırdığım kişiler var demekle olmuyor. Birde whatsapp ile yazmayacaksın beyefendiye mail atacaksın :)

Dracarys17 bunu beğendi.
  10. Crazyfruious

Crazyfruious Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Ya bende zaten kendim ondan program aldigimdan değil internette görünce aklımda kalmış söyliyim dedim.hemde 3 ay 120 tl heralde. ama biraz kompleksli bir kişiliği var.kimseye eyvallah etmeyen bir yapıda.ama adam seni engellediğine göre kendine göre prensipleri varmış demekki

11. fathakkuss53

fathakkuss53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    berkay türkkan var ondan alıcam herhalde kafamda o var cok kral bi pt ci

12. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Bilmiyorum artık prensibimi var, kompleksi mi, eleştiri kabul edememesi mi ? Ki aksi birşey söylemedimde yani. Diğer ptleri sürekli küçük görüyorsun madem, gel seninle çalışalım. Gelişimi, değişimi her hafta fotoğraflayıp foruma koyalım. Empati yapıyorum, madem kendime bu kadar güvenip iddialı konuşuyorum kabul ederdim. Bir aksilik var :)
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Ağustos 2015 ---
    Fiyatları hakkında bilgin var mı ? Ne kadar alıyor ?

Son düzenleme: 26 Ağustos 2015
  13. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Ne Berkayi arkadaş aç bodybuilding.com binlerce profesyonel program var. Forumu gez yüzlerce beslenme makalesi var ne gerek var onlara para yedirmeye

Bozo-Baku, Dracarys17, mehmet67 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  14. fathakkuss53

fathakkuss53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Berkay 175 tl beslenme antrenman ve supplament programı

15. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Yanlis anlama da bu sorularin cevabina ulasmak 2 bilinmeyenli denklemden bile daha kolay keriz gibi üstun körü bilgiler icin para odemek niyedir ? Prof birinden yuz yuze pt almak cok baskadir ve oldukca da ise yarar , bu online pt sacmaligi moda oldu cikti...
    Beslenme ve supplement konusunda bizim forumumuzda bile bedavaya bu sorularina rahatlikla cevap bulabilirsin , antreman konusuna gelince senin idman yapisini gozlemleme imkani olmayam hickimse sana o hususta yardimci olamaz

Bozo-Baku bunu beğendi.
  16. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Kendine bir spor partneri bulman senin adına daha verimli olur.Online sacmaliklariyla uğraşma
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Ağustos 2015 ---
    Sence bodybuilding.comdaki ptler mi daha bilgili yoksa berkay mi ? Ac bodybuildingden kim bilir kac tane beslenme supplement ve antrenman programi vardir.Bu adamlar o siteden bir program bulup sana oradaki programi satsa afedersin ama sen keriz gibi alacak misin?
    İngilizcem yok diyorsan elbette ceviride yardim edecek biri olur

17. mesutfb2005

mesutfb2005 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    özgür mustafa geldec i kesinlikle tavsiye etmem. Adam ilgilenmiyor, ne sorarsan sor, evet yada hayir diyor, baska yazdigi bise yok. 3 aylik egitimin tümünü ilk aydan yolladi, daha da ne sordu ne bise. insan yalandan 1 kere nasil gidiyor der. Durum böyle olunca motivasyonda düsüyor.

18. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    olay basit aslında, illegale bulaşıcaksın basıcaksın herşeyi , herkesin bildiği her yerde yazan bilgileri videoya alıp youtubede yayınlıcaksın ama öncesinde iyice kolu omuzu şişirip öyle çıkıcaksın videoya önce herkese yalakalık yapıp herkesin isteğine göre hareket edip insanların en çok merak ettiği şeylere video çekiceksin, popülerlik arttıkça sağa sola sallıcaksın, o bilmez onlar yanlış yapıyor bunu yapın vsvs, daha sonra her videoda kanalıma abone ol karşimm , ptlik 50 lira 3 ay 100 tl diyip zengin olucaksın ayda 15 20 kişi ptlik alsa zaten 2 3 ezber program elde tutulur ctrl + c sonra arkadaşın sohbete tıkla ctrl+v al kardeşim özel program hadi a.e.o 3 ay boyunca devam et , 3 ay dolunca bida gel 100 lira daha ver 2. programı verem :ASD:A ne güzel düzen dimi bizim insanlarda 1 gram akıl yok ya

aslangur ve ulaire bunu beğendi.
  19. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    uzaktan eğitimlerin çoğu yalancı bana göre internete antreman programı yaz çalış bir fark olmaz

20. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Bir de bu personel trainer lerin en sevmediğim yönü de yalan söylemeleri. Yani olabilir steorid kullanabilirsin de, yok doğalım diye niye yalan söylüyorsun.
    Bazıları da, steoridden bahsetmeyiz, insanlara kötü örnek olmak istemiyoruz, kimse bize steroid kürü sormasın, kimsenin sağlığını tehliye atmayız falan diyorlar..Okuyanlar da, helal olsun hocam, alkış, alkışlar, falan diyor. Halbuki adamların bir numarası yok, çoğunun genetiği de kötü, ilaçlarla bir gıdım da olsa yol alıyorlar ve hep hoca konumunda kalmak ve başkalarının onlara yetişmemesi için steorid kullandıkları halde, kullanmıyormuş ya da başkalarına ahlaken tavsiye etmek istemiyorlarmış ayağına yatıyorlar. Tek nedenleri piyasada göz önünde kalmak. Yoksa kimsenin sağlığını düşündükleri falan yok. Başkalarının parasını düşünmeyen, sağlığını da düşünmez. İnternetten kaliteli bir kaç sitede çok daha iyi programlar ve tavsiyeler bulabilirsiniz.
    Bir personel trainer e para verecek olsaydım, ondan şunu beklerdim. İnternetten bulamayacağım, senin yorumun ve tecrübelerin olan ve sonuç aldığın bir şey önerebilir misin? Bunu vermeyecekse, çoğu arkadaşın dediği gibi para israfı. İlla cebimden para çıksın, para varken rahatsız oluyorum diyorsanız, gidin bir yoksula verin, hiç değilse yararlı bir şey olur.

Sayfayı Paylaş