Personal Trainer gerekli mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Headbanger. tarafından 8 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Headbanger.

Headbanger. Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Herkese merhaba sizlerin görüşünü almam gereken bir sorunum var. 2 yıldır fitness yapıyorum ve çocukluktan beri bir sürü spor ile ilgileniyorum 6 yıldır profesyonel olarak basketbol oynuyorum. Elime bir miktar para geçti ve ben bu parayı nasıl kullanacağıma karar veremedim. 1-2 aylık bir süreçte Personal Trainer ile birlikte çalışmaya mı yoksa supplement ve beslenmeye bu parayı harcayıp antremanlara devam mı etmeliyim?

2. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Bence personel trainer olması fayda sağlar. Tamam sağolsun forum var ama oku oku insanın kafası iyice karışıyor bir noktadan sonra. Ben şahsen 1 ay içinde Özgür hoca ile çalışmayı düşünüyorum. Birkaç kişi daha araştırdım. Hepsi Özgür hocadan kat kat fazla para alıyor, mesajlaşmalarım içinde en düzgün cevabı veren, ilgilenen yine kendisi oldu. Ayrıca steroid ile ilgili karşı duruşuda ekstra hoşuma gitti.

3. violent arise

violent arise Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dostum foruma ölçülerini koy yada fotograf koy uygunsa vucudun aticam sana program daha once benim aldigim

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    257
    Ödül Puanları:
    73
    Pt ile calisip beslenmeye para ayirabiliyorsan pt ile calis daha hizli yol kat edersin

Sayfayı Paylaş