Performans Düşüklüğü ? Gücüm Bitti ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ParZ tarafından 5 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Merhaba arkadaşlar önceden 10-15 tane ağır ağır ve göğsümü yere değdirerek şınav çekebiliyordum ve Dumbell press hareketini 35 kere yapabiliyordum ama nedense artık 1 tane şınav çekemiyorum dumbell pressdede 15 tanede gücüm bitiyor nedeni nedir??

Beslenmemde felan eksilme yokduh

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Çok ilginç bir durum olmuş ilk defa böyle birşey duydum. 10-15ten 0'a düşüş. Zayıflama diyeti falan yaptınız mı? Şınav öncesi bench press vs. gibi hareketler eklediniz mi?

3. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Hayır... ama eklemek istiyorum kaslarımın gelişimi arttıkça okadar hırslandımki 7gün çalışmaya başladım 1 günde heryeri çalıştırdım bir sıkıntı olmadı gidiyorduk öyle şimdi 1 şınav bile çekemez oldum :S

4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Ben genelde böyle durumlarda ilk olarak beslenmeden kaynaklı derim. Ama burda aşırı çalışmadan kaynaklı bir sorunda söz konusu olabilir. Aşırı spor piskolojik olarak da bedensel olarakda bence zararlıdır. Her dik çıkışın bir yerde dik düşüşleri oluyor. Sanırım sen bir düşüş durumundasın. Spora 2 hafta kadar ara ver sonra düzenli bir programla başla ve disiplinli çalış. Programdan şaşma. Mümkünse bi multivitaminde kullanabilirsin. Adele ağırısı olan kası bir daha çalıştırma, bir sonraki haftaya bırak(Ayrıca bir dip not, iyi bir programda bu olursa beslenmen zayıftır demek). Foruma girmişken iyice okumaya özen göster ki, bir daha bu tür hatalar yapmayasın ;)

5. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    sorunun cevabını kendin vermişsin. herşeyin fazlası zararlı. unutma ki kaslarında dinlenmeye ihtiyacı var. haftada üç dört gün farklı bölgelerle birer saat çalış onun haricinde hayatına devam et. 7 gün ard arda her bölgeyi çalıştırmak çok yanlış. ikinci bi nedenide beslenme eksikliği veya ishal varsa o da olabilir. bunlar birleşince de sonuç ortada

6. ReaLegenD

ReaLegenD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci ( Üniv. )
    Yer:
    İstanbul
    Aynı bölgeyi 7 gün çalışmak kaslarına zarar verebilir.
    Farklı bölgeleri 1 gün ara ile çalışsaydın şuanda dediklerinin 2 katını yapabilirdin.
    Ama sen kaslarını dinlendirmediğin için böyle bir düşüş sağlamışssın.
    Unutmaki sabırla yaptığın her işin sonunu güzel bi sonuçla alırsın.

Ayrıca masturbasyon filan yapıp veya Düzgün beslenmeyip antreman yapmaya çalışıyorsanda böyle sorunlar olması cok doğal.

7. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Mastürbasyon konusuna girmiyorum :D Arkadaşlar beslenmem ramazan nedeniyle akşam ve sahurda ne varsa götür gitsin hepsini mantığındahyper_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:37 ----------

Teşekkür ederim :) ... İshal ,grip vs. gibi hastalıklarım yok. yorumlar için teşekkürler

Sayfayı Paylaş