Performans Düşüşü

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve JeyAr tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JeyAr

JeyAr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 yıl aradan sonra body build 'e tekrar başladım fakat gün geçtikce performansım düşüyor.

Proğramımdan kaynaklandığını düşünüyorum ama sizin fikirleriniz nelerdir :/

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Psikolojik nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Sizin bu düşünceniz bile sizin performansınızı önemli ölçüde etkiler. Performansınızı nelerin arttırabileceğini düşünüyorsanız onu deneyin derim ben. Spora ilk defa başlayan biri olsaydınız protein alımınız az, bu nedenle kas kaybı ve performans kaybı yaşardınız derdim ama bu sporu daha önceden yaptığınız için bu ihtimali saymıyorum. Benim tavsiyem canınız sıkkınken spora gidecekseniz yarım bardak suya 1 tatlı kaşığı kahve ve 1 çay kaşığı kreatini karıştırıp içmeniz. Tabii bu benim kendi yaptığım formül. Performans düşüşünüzdeki başka bir neden diyet düşük yağ ve karbonhidratlı bir diyet uygulamanızdan kaynaklanıyor olabilir. Nede olsa kaslar çalışmak için yakıt isterler.

JeyAr bunu beğendi.
  3. JeyAr

JeyAr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    psikolojik olabilir diye bende düşündüm fakat 2 hafta önce bench press e 40 ile rahat girerken bugun 30 ile yarıda bıraktım , daha düşük kilo ilede yapmayı düşünemiyorum acıkcası :(.

tek 1 fotom var ona göre ideal bir proğram hakkında yardımcı olrsanız sevinirim.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-20-t25237.html

Son düzenleme: 23 Şubat 2010

Sayfayı Paylaş