Performans Arttırıcımı Yoksa Kreatine+Taurin+Noxx Kombinasyonumu ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve yellow_captain tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar . Bir sorum olacaktı , bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.Uzun süredir ağır antremanlar yapıyorum.Besyo ya hazırlanıyorum. Günde 2 saat (yaklaşık olarak daha az veya fazlada olabiliyor), haftada 6 gün .Antremanlar yoğunluklu olarak geçiyor.Antreman performansımı arttıracak (özellikte güçte devamlılık ve patlayıcı kuvvet için) bir ürün almak istiyorum.Malum besyo mülakatlarıda yaklaşıyor.Benim sorum şöyle performans arttırıcı bir ürün mü alayım yoksa hardline ın çıkardığı kreatin+taurin+noxx 5 kombinasyonunumu ?
    Tabi benim için fiyatta biraz önemli.

Düşündüğün performans arttırıcılar (Performans arttırıcı öneren arkadaşlar lütfen bu 4 üründen hangisini önerdiklerini yazsınlar)

İsim Servis Fiyat

1.M.R. Powder (BPI Sports): 28servis 99 t
    Xellucor C4 Extreme: 30servis 99t
    MP Assault: 32servis 99t
    Superpump Max: 40servis 70t

Kreatin+Noxx5+Taurin Kombinasyonu : https://www.supplementler.com/urun/hardline-noxx-5-1000-ml-kreatin-300-gr-taurine-50-kapsul-771

Not:Bu kombinasyon dışarda tek tek toplanınca yaklaşık 150 tl ye geliyor.

Not:150 tl bütçem var yani bir performans arttırıcı ile kreatin de alabilirim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Başka fikirlerede açığım.

Şimdiiden Teşekkürler ...

Son düzenleme: 27 Mayıs 2013
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Benim tercihim iyi bir Preworkout olurdu.

3. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap için teşekkürler '' brhmcr ''
    Peki hangi ürünü tercih ederdin ve yanında kreatinle kombin yapmama gerek var mı ?

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    C4 Extreme'den memnun kalmıştım ama ürün hakkında diğer yorumları okuduğumda memnun kalmayanlarıda gördüm kişiye göre değişiyor sonuçta

yellow_captain bunu beğendi.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

Eger 4 arasindna biri olacak 1.M.R. Powder (BPI Sports bu aralar forumda iyi tuttu, assault iki olurdu.

Bunlar disinda ise Jack3d micro kullandim verim aldim.

6. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap için teşekkürler ''rockybalboa7''
    Aynen öyle bende o yüzde Preworkout ürünlerden korkuyorum.Korkmamın sebebi herkeste aynı etkiyi gösterememesi ve paramın boşa gitmesini istemiyorum.Deneyebileceğim küçük deneme ürünleride yok.
    Ama genellikle C4 Extreme,Mp Assault dan memnun kalındığını gördüm.1mrpowder ise az ve güzel yorumlar almış.Superpump u listeden sildim.

Aynen benimde sıralamam o yöne doğru kayıyor.Yanında da kreatin ya da taurin almayı düşünüyorum.Bu arada jack3d Micro yu nereden aldın ? (Yani internette satışı var mı ?)

Son düzenleme: 27 Mayıs 2013
  7. brhmcr

brhmcr Guest

Ben Polonya'da yasiyorum tedarik sikintim yok :)

Bildigim kadariyla acik arttirma sitelerinde mevcut.

8. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Anladım.Keşke buradada böyle bir sıkıntı olmasa . Açık arttırma sitelerine pek güvenmiyorum.

Konu hakkındaki cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar,üstadlar...

9. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    MP Assault ile Hardline Micronize Kreatin almaya verdim.Acaba kombinde bir sorun çıkar mı ?

10. brhmcr

brhmcr Guest

Daha once mono + no-xplode vs kullandim,

Seninkinde tek sikinti assaultta ne kadar creatine var bilmemen gerci 5 olsa sende 5 gram alsan yine sikinti cikacagini sanmiyorum.

11. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap için teşekkürler dostum.Mp assault sipariş ettim , elime ulaştı.Mp assault da her ölçeğin de 5 gr creatin var.Şimdilik sadece Mp Assault kullanmayı düşünüyorum , ilerleyen günlerde idman sonrası için creatin almayı düşünüyorum , malum bu ürün idman öncesi ürünü.

12. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    yeni başladığım optimum creatin'den sonra mp assault'u ben de denemeyi düşünüyorum.
    tecrübeleri ve etkileri paylaşır mısın ?

yellow_captain bunu beğendi.
  13. REAL Pumpforever

REAL Pumpforever Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Creatine için micronized a gerek yok.. bir dönemde Creatine malate diye bir şey icat etmişlerdi hiç bir işe yaramadı... Creatine Monohydrate + Glutamine + Preworkout (Assault ve Superpump250) olabilir... bu kombinasyon sana sınıf atlatacaktır....

14. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    ''Ehlisuur'' kullanma aşamasındayım.İlk denememi kısmetse bugün yapacağım.Tabi ki tecrübelerimi ve yan etkilerimi paylaşacağım.Ama tabi ki burda değil Performans Arttılıcılar kısmındaki Mp Assault başlığının altında.Orada diğer kullananların ve benim yorumlarımı okuyabilirsin.Burayada gene sonuçlarını yazarım , kısa bir şekilde.Ayrıca cevap yazdım , pm kutuna da bak.

Cevap için teşekkürler ''REAL Pumpforever'' . Peki ben Mp Assault u aldım . Mp assault un ölçeği içinde 5 gr creatin var.Ben 65 kiloyum(1.83 boy) bu biraz bana ağır gelmezmi çünkü +80 kg lar için günde 5 gr kreatin ve fazlasını tavsiye ediyorlarmış.Ayrıca uygunsa nasıl kullanmamı önerirsin bu 3 lüyü ? Creatine ve Glutamine ni hergün antreman sonrasımı kullanacağım ? Çünkü söylediğim gibi haftanın 6 günü antremanım var.Birde bu Noxx5 hakkında ki düşüncelerin neler ? Cevaplarını bekliyorum , tekrar teşekkürler.

Sayfayı Paylaş