Performans arttırıcı almak istiyorum ama?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve onelive tarafından 21 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. onelive

onelive Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar Konuyu forumda kaydı olmayan bir arkadaşımın adına açıyorum benden sormamı rica etti ve bende siz tecrübeli arkadaşlarında yardımlarıyla daha iyi bi sonuca varacağımızı tahmin ettim ve konuyu açmaya karar verdim.

Bana söylediklerini aynen yazıyorum

günlük 12 saat çalıştığım bir işim var, spor salonuna yazıldım ama akşam yorgun geliyorum eve. Antreman yapacak kadar iyi hissetmiyorum. Bana enerji verecek, kilo aldırmayacak ne önerirsiniz, biraz n.o. vs. bir kaç ürüne baktım ama daha önce hiç kullanmadığım için direk almak istemedim...Hangi supllermentleri önerirsiniz? Ne yada neler almalıyım?

Şimdiden teşekkürler..

Son düzenleme: 21 Temmuz 2012
  2. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    spora başlayalı ne kadar oldu? daha önce creatin vs kullandımı ?

3. onelive

onelive Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşım 37 yaşında spora başlayalı 2 hafta oldu ama yukarda da dediği gibi yorucu bi iş temposu var akşam aşırı yorgunluk hissettiği için salona gelemiyor bu yüzden destek besin almak istiyor...Bu arada daha önce bu sporla uğraşmışlığı var kendisinin ve tekrar başlmak istiyor.

4. kalim

kalim Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    ben işten gelince bsn no explode içip gidiyordum, gayet iyiydi.. ama hocam arkadaşınıza söyleyin hafta içi 1 gün hafta sonu 2 gün çalışırsa daha iyi.. ben günde 14 saat çalışıyordum, bir de üzerine antreman yaptım mı bütün hafta yetiyordu.. sosyal hayatını bilemem ancak kendimden söyleyeyim, bu şekilde çalışan biri için en iyi antreman cumartesi-pazar-pazartesi olur..

onelive bunu beğendi.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

Daha yeni başlamış, beslenmesine dikkat etsin, 12 saat fiziki bir işse ister istemez aldığı karboyu arttırmalı. Butun bunlar tamam landıktan sonra halen yorgunluk varsa ginseng vb içeren vitaminer yardımcı olabilir.NO ürünleri ise çok daha ileri seviye sporcular içindir. İdman öncesi kahve desteği de fizikse açıdan yardımcı olabilir.

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    evet birkere beslenme yeterli mi ? hadi yeterli diyelim ki inşallah öyledir.kahve+yeşilçay+kuru üzüm bir deneyin.olmadı illa nox ürünü diyorsanız ben c4 ten yana oyumu kullanıyorum

zyzz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş