performans artırıcı ürünler

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve spormen tarafından 9 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. spormen

spormen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest çok serbest
    Yer:
    antalya
    arkadaşlar ben aslında bir bisiklet sporcusuyum yol bisikleti sporu yapıyorum benim merak etğim performans artırıcı ürünler sadece badi içinmi yani ceratin üniversalın treinin pak tabletleri amino asitler dostlar bana yardımcı olun lütfen yarışlara hazırlanıyorum ben merak ediyorum hangi performans ürünlerini tercih etmeliyim bunlar sadece vücut geliştirme içinmi üretiliyor ayrıca bana tavsiyelerde bulunursanız sevinirim uzun mesafe sporları ile uğraşanlar için ne tür performans ilacları almam lazım

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.565
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    özellikle bir spor branşı için tasarlanmış urunler degıl bunlar.hatta spor yapmadan kullanımlar bile mevcut.amacına yonelık urunlerı dogru tercıh edersen yolu daha kısa kat edersın ;)

3. spormen

spormen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest çok serbest
    Yer:
    antalya
    ben bisiklet sporu yapıyorum yarış bisikleti ve yarışlara girip çıkıyorum ve şu anda hazırlanıyorum bu konu hakında beni bilgilendiriseniz sevinirim hangi ürünü kulanmam gerek bana enerji ve performans artışı sağlayacak ne var bilfğiniz lütfen bu benim için çok önemli performansımı enerjimi artırıcak ve yorgunluğumu azaltacak ne var acaba bana göre

4. madman

madman Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Size weider speed booster öneririm tablet halinde 50 tablet car icinde

5. spormen

spormen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest çok serbest
    Yer:
    antalya
    kardeş teşekür ederim bu ürün ne işe yarıyor birde ben uzun mesafe antrenman yapıyorum 100 150 km kadar hızlı geçiyor antrenmanlar bu ilaçlar bana faydalı olurmu özelikle yarış günleri için yada yarıştan önce gerçekten performansımı artırımı yada ne tavsiye ederisniz

6. madman

madman Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Bu bir karisim sinir sistemini uyararak vücuda canlilik ve enerji verir.Icerigi dogal kafein,guarana extrasi,yesil cay ekstrasi vs.5 tane cigneme tabletini idmandan 20 dakika önce almalisin veya bunun speed booster plus 1 var ondan bir portion alirsin vücuduna canlilik ve enerji verir.100-150 km ye hicbir supplement yararli olamaz ama bu sana biraz daha fazla canlilik verir.

7. Dratogy

Dratogy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    is arayici ^^
    Yer:
    Istanbul
    weider creatine tawsiye ederim

8. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb....

hardline KGT öneririm, tr'de...
    2 porsiyon ile ;
    10 gr creatin + 10 gr glutamine + 4 gr taurine ve 25 gr protein + 40 gr karbonhidrat ile , ihtiyacın olan enerji - performans - anti-yorgunluk vb. faydaları tatmin edicektir seni ; pratikliği ve hesaplı kalitesiyle...
    *weider speed booster 'da iyidir, ikisi ile kombinesi daha süper olur, ama maddi durum sorun etmez ise, weider genelde tr'de pahalı... onun dışında, tek ürün olarak, kgt yeter....
    *saygılar.... az ve öz, pratik ve estetik, etkili ve hesaplı...
    sanki, hardline reklam müdürüm...
    AMA değilim, tabi....
    *onun dışında, hardline OUT olanlar; mesela; BCAA ve AOL'i etkisi az ve pahalı, değmez, ellenmez bile...
    bence bmc... bence gaffur ve burhan... -nasıllımm? -niye üyle diyısın? :lol: :badgrin: :D 8)

Sayfayı Paylaş