Perfect Nutrition Proplex ? yardım.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 0nder tarafından 22 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 0nder

0nder Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Perfect Nutrition Proplex
    Sports nutrition with hight carbohydrate share

evet bunu alalı 10 gun oldu hocam bunu tavsiye etti. bana 3,5 ay ıcınde guzel bı beslenme ıle 8 kılo kas olarak alabılecegımı söyledi.Alman yapımıdır.Lütfen goruslerınızı bıldırın.bide ben futbolcu oldugum ıcın sanırım bahanesı hazır ve ısı tıcarete dokmek ıstıyo gunluk 9 olcek ıc dıyo.Kaç olcek ıcmelıyım ve ne zaman ıcmelıyım.son olarakta bugunden ıtıbaren haftada 4 gun + bacak (5gun) calısmaya basladım. ayrıyettende 2gunde futbol ıdmanım var. lütfen yardım edın tesekkurler.

ayırca olcegımıde koydum ona gore bakarsanız, cok acıl yardıma ıhtıyacm var!bench_O

Ekli Dosyalar:

2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Burada Perfect tokat var diye düşünüyorum . Eğer ki bir ürün Alman malı ise bu ürünün Almanyada da satılması gerekmez mi , orada bir internet sitesi olmaz mı . Zaten üstünde eşşek kadar made in Germany yazması bir garip hiç bir Alman malı üründe böyle bir şey görmedim . Adamlar ürüne alman malı demişler sadece Türkiye de satılıyor Almanya da ismi yok cismi yok . Böyle olunca iceriğininde önemi kalmıyor . İçeriğine de şüphe ile bakıyor insan , Türkiye de üretiliyor ise bu ürün Türk malı deyin kardeşim eğer ki içeriği ile üstünde yazan içerik değerleri aynı ise sorun yoktur bir ürünün Türk malı olması onu değersiz kılmaz . ama sen Türk malına Alman malı dediğin zaman orada işler değişiyor . İnsanların kafasında haklı soru işaretleri yaratıyor . Hata varsa düzeltin ....

Son düzenleme: 24 Aralık 2011

Sayfayı Paylaş