Perfect Amino Plex

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

99,6%
  2. orta karar

0,3%
  3. başarisiz

0,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Eşsiz bir yüksek değerli biyolojik protein-karbonhidrat karışımıdır, Ribose, Alpha Lipoic Acid ve Vitaminler eklenmiştir.

Araştırmalar, protein ve amino asit alımıyla birlikte, iyi kalitede karbonhidrat alımının da gerekliliğini göstermiştir. Nature's Best bu araştırmalar doğrultusunda Amino Plex'i geliştirmiştir Amino Plex, en yüksek değerde Amino Asitler ve kaliteli, glisemik değeri düşük Karbonhidratlar içerir. Antrenman sonunda alımıyla, yıpranan kas dokusunun kendini toparlamasını ve gelişimini destekler. Sabah alınması ise son derece kaliteli kilo aldırıcı etkisini görmenizi sağlar. Bir servisinde, yani 80 gramında 32 gr protein içerir.

Analizi : 80 gr İçinde 100 gr İçinde
    Enerji Değeri 290 kcal 363 kcal
    Protein 32 gr 40 gr
    Karbonhidrat 36,7 gr 45,8 gr
    Yağ 1,7 gr 2,2 gr
    Vitamin B5 2,436 mg 3,045 mg
    Vitamin B3 7,309 mg 9,136 mg
    Vitamin B6 0,812 mg 1,015 mg
    Vitamin B2 0,650 mg 0,812 mg
    Vitamin B12 0,405 µg 0,506 µg

Kullanımı : Günde 2 kez 40 gramlık dozu soğuk sütle karıştırarak alınız. Profesyonel çalışmalarda beslenme uzmanının tavsiyesine göre miktarlar ve kullanım şekli değişebilir.

Ambalajı : 1,8 kg

2. gurseshalil

gurseshalil Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    osmaniye
    kullandığım ürünler arasında en kalitesiz olanı diyebilirim. sadece bu benim şahsi görüşüm değil. salondan 3 arkadaş birlikte sipariş verdik ve hepimiz aynı anda kullanmaya başladık. tabi değişik tarzlarda. kimi süt ile kimi su ile. fakat ertesi gün hepimizde aynı şikayet vardı. ishal. hemde en sıvı cinsinden. sonra içeriğine bakıp dedik soğuk su ve sabah alınacak. yine aynı dert gırrrrr cav cav cav. pek tavsiye etmiyorum.

3. cancan

cancan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    bursa
    sahte perfect amino 3000 dikkat

Selam.Bende perfect amino 3000 aldım sahde çıktı.diyeceksinizki nasıl anladın anlatayım vanilya kokuyordu normalde aminoasitler pis kokar.vanilyayla pirinç ununu sıkıştırark aminoasit yaptılar ve çok kolay kırılıyordu kutusundan avcunuza
    dökerken kırılıyordu oysaki aminoasitler cok sert olur ağzınızda kıramassınız kırmak için çekiçle vurmak lazım ne dersiniz
    arkadaşlar sizcede bu ürun sahde değilmi Saygılar

4. ALİ DEMİR

ALİ DEMİR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    GÖZLÜKÇÜ
    Yer:
    İSTANBLUE
    önce herkese selam formları yaklaşık 1 aydır sürekli takip ediyorum fakat XPRO NUTRITIONS marka amino larla ilgili bişi bulamadım kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşa bilirmi acaba ?

5. luciano

luciano Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    perfect ürünleri zaten genelde çok kötü. bu aminonun ise değerleri düşük. suplement alırken markalara dikkat etmek gerek.

6. shaq123

shaq123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence kullan

7. gameci

gameci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları: