Perfect 3000 Amino Acids +BCAA 300 Tablet 600 gr

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

98,2%
  2. orta karar

1,2%
  3. başarisiz

0,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. masum_seytan

masum_seytan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar cancan kazıklanmış..bunu belkı yanlıs ızah ettı ama dogru acıkladıgını dusunuyorum . sizde üstüne gıdınce sınkrlenmısde olabılır. neyse boyle seyler ıcın kalp kırmaya gerek yok... egerki bu ürünleri güvenilir yerlerden alırsanız sorun yok..çünkü günümüzde her ürünü karaşayan biri mutlaka cıkacaktır.. bende amino asit kullanmayı düsünüyorum fakat o kadar cok çesidi varki hangisini kullanacagım konusunda kararsız kaldım

2. orkunnn

orkunnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bırsey sormak ıstıyorum ... gnc merkezınden amıno asıt aldım.. amıno 3000 yoktu. onun yerıne bana http://******/index.php?Page=DetayliBilgi&UrunKod=373 lınkınde bulunan amıno asıtı verdı. 5 tablet ıcındekı degerler L-LEUCİNE 2500 mg. L-İSOLEUCİNE 1250 mg. L-VALİNE 1250 mg. vitamin B6 1.50 mg vitamin B1 1,05 mg. .... şimdi 72 kılo agırlındayım ben .. antrenmandan önce 2 tablet sonra 3 tablet atıyorum. daha önce bu amıno asiti kullanan arkadaslar varsa bilgilendirirlerse sevınırım.. bu arada kullanmaya basladım daha 1 hafta oldu kolum 1 cm. kalınlaştı..

3. lkmn

lkmn Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    güreş
    Yer:
    çankırı
    ben weighder 3050 kullandım kesinlikle orjinal ama onun tabletleri sert değil ver darbe gelince kırılıyo kokusu pis ama oda kırılıyo cancan arkadaşım ama senin yorumların da mantıklı fakat şu iki cümleyi keşke kurmasaydın
    1 sen weighderle ortamısın
    2 bu ürünü sakın kullanmayın sahte

açıklama yapmadan yazdığın içini biraz tepki göstermişler sana sanırım

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    darbe gelince tablet kırılıyo kısmını anladımda koku nasıl kırılıyo.cümle karışmış sanki.birde weighder diye marka bilmiyorum ben.weider olmasın sakın.

5. doenitz

doenitz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    perfect amino asit

ben perfect in amino asitlerinden kullanıyorum uzun zamandır. Ve gayet memnunum. Gayet iyi verim alıyorum. Herhalde cancan arkadaşımıza istisnai bir ürün ( yahut istisnai bir bayii ;) ) denk gelmiş...

6. cacos82

cacos82 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    158 cm boy 50 kıloyum amıonoasit ve yag yakıcı kullanmak ıstıorum uygun olur mu hangi marka alayaım günd 2 saate yakın fitness yapıorum

7. bariserc

bariserc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    perfect nutrition mass amino 2100 aldım sanırım aynı ürün ve perfect nutrition izmir bayisinden aldım. Tozlanma ve kırılma Benim kutuda da var içime kurt düştü şimdi... :S

8. romeo48

romeo48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    muğla
    ya arkadaşlar daha bu gün aldım amio'yu perfect tozları dökülüyor daha kullanmadım .. sahte mi yani

9. year2004

year2004 Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    İlk zamanlarımın amino asidi. Lactalbumin içerikliydi ve çok güzel etkilerini görmüştüm. Sahteleri avrsa bilemem. Güvenilir yerlerden alınız!

10. BoDy41

BoDy41 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler

11. Zapo

Zapo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bende bugün aldım bu üründen bakalım nasıl, ama üzüldüm anket sonuçlarını görünce.

12. uqur01

uqur01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ADANA
    perfect nutrition mass amino 2100 kalıtelı ve salam bır yerden aldım aynn dedıklerı gıbı cok kolay kıralıyor .

13. Ouz the Ww

Ouz the Ww Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    GYMnasia Body&Fitness Trainer
    Yer:
    Manisa
    Konuyu pörtletmek gibi oluyo ama yorum yapmadan gecersem ürüne haksızlık olur. Acemilik dönemlerimde 40 liraya hardline bcaa almıstım. O zamanlar bir ise yarıo sanıyordum. 2 kutu kullandiktan sonra akillanmaya basladim. Daha kaliteli ürün arayısındayken, evimizn yakınlarına perfect bayiisi acıldı. Ufak bir indirimle bcaa ve glutamin aldim. Eve gidip 4 bcaa hapı ictim ve her zamanki antrenman programini uyguladim. Vücut ısım yükseldikce güclendigimi hissettirdi bana, calıstıgım antrenman programı cok yetersiz geldi. Hic yorulmadan uzun bir sure calistim. Gercekten bu firmanın bcaası harika. Glutamini de güzel. Ama protein tozu iyi sayılmaz, sadece is görür. Alacaksanz cekinmeden bcaa alın, gerisi bos.

Sayfayı Paylaş