Perfect 3000 Amino Acids +BCAA 300 Tablet 600 gr

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

98,2%
  2. orta karar

1,2%
  3. başarisiz

0,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Analizi: 12 Tablet İçinde
    Enerji Değeri 78.1 kcal
    Protein 17.9 gr
    Karbonhidrat < 1 gr
    Yağ < 1 gr

Amino Asit Profili: 100 gr İçinde 12 Tablet İçinde
    L-Isoleucine* 3361 mg 810 mg
    L-Leucine* 6648 mg 1602 mg
    L-Lysine* 5627 mg 1356 mg
    L-Methionine* 2121 mg 511 mg
    L-Fenilalanine* 3727 mg 898 mg
    L-Thrytophan* 876 mg 211 mg
    L-Valine* 4166 mg 1004 mg
    L-Arginine 2702 mg 651 mg
    L-Cystine 295 mg 71 mg
    L-Histidine 2120 mg 511 mg
    L-Threonine* 3141 mg 757 mg
    L-Tyrosine 4017 mg 968 mg
    L-Alanine 2191 mg 528 mg
    L-Aspartik asit 5042 mg 1215 mg
    L-Glutamik asit 15272 mg 3680 mg
    L-Glycine 1316 mg 317 mg
    L-Proline 7599 mg 1831 mg
    L-Serine 4237 mg 1021 mg

* Temel Amino Asitler

Kullanım Şekli:

Antremandan sonra 6 veya 12 tablet kullanılmalıdır. Profesyonel çalışmalarda beslenme uzmanı ve spor danışmanınızın tavsiyesine göre miktarlar ve kullanım şekli değişebilir.

2. cancan

cancan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    bursa
    pörfek almayın

sakın pörfek almayın bu ürün sahde saygılar

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    cancan bunu belgeleyebilir misin?yoksa camur at izi kalsin mi yapiyorsun :!:

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Re: pörfek almayın

Bu sekil yazdigimi zaten, anlayan sadece karalama oldugunu düsünür.

Ya karalama pesindesin: Basarili degilsin.
    Veya dogrulari söylemek istiyorsun, ve yine basarisizsin.

Aciklamani bekliyorum. Yoksa bu yazimi uyari niteliginde algilayabilirsin.

Burada HIC kimseye, reklam veya karalamaya izin vermiyoruz!

5. cancan

cancan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    bursa
    sahde oldugundan eminim

Sahde oldugunu bu sebeplerden anladım.birkere vanilya kokuyordu ve kutusundan avcunuza döküyorsunuz yuvarlanırken
    kutunun icersinde kolayca kırılıyordu.Arkadaşlar normalde aminoasit pis kokar ve cok serttir agzımızda kıramayız kırmak
    için üzerine çekiçle vurmamız lazım. bişey daha pirinç unuyla vanilyayı karıştırarak aminoasit yaptıklarını düşünüyorum. ve
    tabletler bittikden sonra kutusunun dibinden 1 avuç tozu çıktı.söylermisiniz lutfen bu şekilde toz hangi marka aminasitten çıktı
    amiasitten hiç toz kıkarmı.bütün bunlar sahde olduğunu kanıtlamıyormu.ben vegider universal ve ultmate aminoasit kullandım
    bunlardan hiç boyle birşey görmedim ve yüksek oranda kaliteli çıktılar.pörfek ucuz buldugum için aldım.SAYGILAR

6. cancan

cancan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    bursa
    ben karalamıyorum

ben karalamıyorum doğruyu soylüyorum bulunduğumuz ağir zamanda doğruyu söylemek suç oluyor .adamlar kaliteli düzgün mal yapsınlar bizde övelim.yoksa sen pörfekle ortakmısın. SAYGILAR

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    1- terbiyeli ol düzgün konus.bu sana ilk ve son ikazdir ayni tutumu tekrarlarsan forumdan atilirsin.
    2-ne biliyorsun aldigin yerin seni kaziklamadigini.belki bu kutusunu onlar doldurmustur.
    3-madem sahte neden test ettirip mahkemeye vermiyorsun,burda gelip atip tutuyorsun.
    4-ilk maddeyi tekrar oku.:x

8. cancan

cancan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    bursa
    Çamur atmıyorum

Pörfekle ilgili acıklamayı aşşaya yaptım. ve ben hiç bir urüne çamur atmam açık sözlüyüm ve her zaman dogrutu söylerim
    ancak hatalı olursam hatamı kabul ederim ve düzeltmeye çalışırım SAYGILAR

9. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Yavaş ol aslan parçası..!!

Perfect sahte..peki senin analiz raporlarını görelim..daha perfect yazmayı becerememişsin...nasıl analiz ettin sahte olduğunu...

çıkıpta tanımadığın insanlara taş atma bir daha...

10. Guest

Guest Guest

Benim aklimda tam tersine baska soru isareti gelio.
    Bu karalamayi yapan kisinin baska ürünler sattigi.

Senin elinde bir sahte gecmis olabilir. Ama sanirim yaniliyorsun, kendini bu isin pri saniyorsun, ama yinede haklida olabilirsin, cünkü senin kaldigin bölgede yeni markalar cikmis bunlarda:

vegider
    pörfek
    ultmate

Sana tavsiyem yazdigin ürünler arasinda sadece universal´i kullan.

Burada yöneticiler görevini yapiyor, sen eger bu ürün sahte diyorsan, ispat etmelisin.

Ayrica bu ürün hakkinda forumda fazla bahsedilmemis, bir düsün bakim.

11. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Re: sahde oldugundan eminim

Şimdi cancan...

Senin aldığın ürün ya gerçekten sahteydi..yada kullanma tarihi geçmişti yani bozulmuştu...

Ama senin yaptığında oldumu...?? falanca yerden perfect aldım şöyle bir sonuçla karşlaştımdemen gerekirken züccaciye dükkanına girmiş fil gibi saldırıyorsun.

Senin aldığın ürün sahte yada bozuk olabilir ama bu Tüm dünyadaki Perfectlerin sahte olduğu anlamına gelmez...çünkü perfectler sadece Türkiyede değil Dünyanın heryerinde satılıyor...

Birde şu var..hakikisi olmayan malın sahtesini nasıl üretsinler..demekki perfectin de hakikisi var ve burda bahsedilende hakiki perfect....

Düşünmeden konuşmak bazen çok kötüdür..

12. cancan

cancan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    bursa
    ben hatalıyım kusura bakmayın

Düşündümde burada yapyığım yorumlarda hatalı olduğumu fark ettim.Özür dilerim. Kusura Bakmayın
    Saygılar

13. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    içinde karnitin olmaması en büyük eksisi bulk dönemindeki arkadaşların ayreten l-carnitin alması gerekicek içerik olarak fena değil

ama üniversal ile kıyaslandıgında üniversal daha iyi gibi gözüküyor

14. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar cancanin üzerine lütfen gitmeyelim. Adamin ortaya koydugu düsünce ve arastirma cok mantikli ve bu dogruysa sahte oldugunu gösterir. Bunu test ettirmeye gerek yok cünkü anlattigi gibiyse gercekten bu sahtedir. 20 senedir supplement kullaniyorum ve aynen dedigi gibidir ona hak veririm. Ama perfect aminolari hakikaten o sekilde mi cikti ve hepsindemi böyle onu bilmiyorum. Yada birisi perfect diye etiket yapistirip sahte mal mi satti onuda bilmiyorum. Arastirmak sart.

Ama arkadaslar birisi böyle yazinca lütfen hemen dislamayin. Yoksa birlik beraberlik nasil olacak. Biraz daha sakin. ;)

15. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Senin dusuncen "sakın xx ürün kullanmayın bu ürün sahde saygılar" diyen icin dogru bir düsünce ise ben 1 gün icinde sana TRdeki supplementlerin sahte oldugunu sana inandiririm.

Yazdiklarinin hepsini bir okursan neden böyle üzerine gittigimizi cok iyi anlarsin.
    Önce direk sahte diyor, aciklama geregi duymadan, sonrasinda, "yoksa sen pörfekle ortakmısın" deyip aklinca halen karalama yapmaya calisiyor. Cancanin yazdigi cook basit seyler, bir ürünü karalamak cok kolay. Türkiyede zaten her ürüne birileri camur atar, dogru düzgün güvenilir yerlerden alin ve karalamalara kulak asmayin, bu kadar basit.

16. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Konuda yanlış bilgilendirmeler yapılmış kanaatındeyım.bazı amıno turevlerınde üst yüzeye koruyucu (prezervatıve) maddesi atılmaz.bu malzemenın bir arada daha sıkı ve kaygan olmasına yardımcı oluyor.all star-multı power ve weıder amınolarının bırcogunda bu kaplama yoktur.unıversal ve ultımate gıbı fırmaların urunlerınde ise anlattığım şekildedir.kaplama olmayanların dip kısımlarında mutlaka toz bulunur.hatta kırılganlıklarıda fazladır.sırf bu nedenden bır urun kotudur denilemez fakat marka farklılıklarından dolayı şüpheye düşülmüş olunabilir.perfect olayı daha oncede tartısıldı.şu anda tr piyasasında iki adet perfect mevcut.biri asıl ismiyle nature best diğeri ise perfect nutrition.ikinci yazdığımın kalitesi benim çevremce kesinlikle begenilmedi.diğerinin ise bazı urunlerı gercekten takdire deger.

1reex1 bunu beğendi.
  17. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    arkadaşın ilk önce aldığı yeri sorgulayıp suçlaması gerekiken direkt olarak ürüne saldırması yanlış. anlaşılan o ki aldığı yer sahte ürün pazarlıyor. ....

18. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    gecenlerde protein tozu almak için bir firmaya gittim eskiden perfect satıyorlardı baktım yok neden satmıyorsunuz dediğimde kimse memnun değil şeklinde cevap aldım

cancan perfect bende kullandım çok çok kaliteli değil ama sahte olmadıgına eminim istersen dibindeki o tozu suyla karıştır o zaman peynir altı suyunu net olarak görüceksin daha net sonuc alırsın lütfen yanlış anlaşılmasın ben ürünü kötülemiyorum sadece düşüncelerimi belirttim

19. cancan

cancan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    bursa
    tamam ben hatalıyım

sayın despo. sana perfect'le ortakmısın diyerek kalbini kırdım özür dilerim.dexter jockson dedigi gibi.birileri
    yasa dışı yolla sözde aminoasit yapıp üzerine perfect'kin (logosunu)etiketini yapıştırıp birşekilde piyasaya sürmüşdür bence mutlaka böyle olmuştur.salonda ecza koop adında ecza deposunda çalışan bir cocukla tanıştım
    bu cocukdan perfect'kin çikolatalı protegin tozunu istedim.getirdi.kullandım size yemin ederim çok kaliteli çıktı
    şaşırdım bukadar kalite beklemiyordum. içtikçe icecegim geldi hiç kesmedi midem kusma hissiyle yukarıya dogru
    vurmadı.başka marka çikolatalı protegin tozuda içtim bir bardakdan fazla içemedim hemen kesti midem istemedi
    yukarıya vurdu.işde ozaman perfect konusunda yanıldıgımı anladım.silerden ve perfect çalışanlarından çok
    özür dilerim saygılar

20. black BODY

black BODY Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence perfect en güvenilir markalardan bir tanesi asla sahte mal satmaz. Ben çok memnunum ve şimdiye kadarda böyle birşeyle karşılaşmadım. saygılarımla

Sayfayı Paylaş