Pendik Te Spor Salonu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve greeny tarafından 19 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. greeny

greeny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Pendik Kurtkoye Tasinmis Biri Olarak Pendik Te Gidilebilecek Gusel Bir Body Salonu B,ilen Varsa Lutfen Bana Yardimci Olsun

Keep Pumpin...

2. [FaDetoBLaCK]

[FaDetoBLaCK] Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim ben de pendikte salona gidiyorum..sahilin orda olympia body building war aylığı 80 milyon..gayet boş oluyor ve ortam da iyi yani kalabalık yok...hocası da 2002 tr şampiyonu adını şimdi hatırlamıyorum...

edit (diez) : kişilere nickleri ile hitap edelim.forum kurallarını okuyalım..

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Temmuz 2007
  3. murattaksoy

murattaksoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum pendıkte tren ıstasyonun karsısında var BulutogluSpor Kalıte olarak pendıgın 1 numarasıdır hocaları dunya 3. ve sayısız Turkıye bırıncılıklerı vardır.
    bulutogluspor.com

edit : üyelere nickleri dışında hitap yasaktır..

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Eylül 2009
  4. melih34

melih34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm pekı hocalar ılgılenıyormu bende gelmeyı dusunuorum kılo almak ıcın ilaç felan werıyolar mı lutfen cawp yazarmsn

5. BBBeast

BBBeast Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu pörtletmiş olacağım ama (zira 3 sene önce açılmış) , bayağı Pendik'li varmış, bir Pendik'li olarak Pendik'lileri görmek güzel.:))

6. eskicumali

eskicumali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bir pörtletme de ben yapayım, bende 1 senedir pendikteyim. Bir arkadaş bulutoğlu çok iyi falan demiş ama evet kayıt yaptırıp ücreti ödeneye kadar gayet iyiler ama birkaç gitmenizde ne ilgi ne alaka! verirler elinize programı kendi kendinize çalışın...

Kendi gittiğim salonu reklam olmasın diye vermek istemedim, merak eden ve kaliteli bir salon için fikir almak isteyen olursa pm den mesaj atabilir...

7. cehennemdencennete

cehennemdencennete Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Pendik'teyim. 4 aydır Bulutoğlu'na gidiyorum. Eskiden de muhabbetim vardı Levent ve Bülent hocayla. İyiler, hoşlar ancak gerçekten arkadaşın dediği gibi eline programı verip bir daha kolay kolay ilgilenmiyorlar...

Pendik/Kaynarca bölgesinde tavsiye edebileceğiniz bir salon var mıdır?

8. repab

repab Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Mavi Club Fitness'a bir göz atın ve Arif hocayı mutlaka bulun. Pendik'in parlayan yıldızı o arkadaş.
    Edit: Salon sahipleriyle mümkün mertebe muhattap olmazsanız mutlu olursunuz. İşiniz Arif hoca ve ağırlıklarla olsun.

Sayfayı Paylaş